0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar norite daugiau sužinoti apie talentingosios dailininkės Fridos Kahlo gyvenimą? O gal smalsu žvilgtelėti į genijaus Salvadoro Dali kasdienybę? Vilioja Andy Warhol laikų Niujorkas ir jo bohemiška dvasia? Geriausios knygos dovanoja galimybę įžengti į asmeninę meno įžymybių erdvę ir pažiūrėti, kokius iššūkius teko nugalėti vyrams ir moterims, tam, kad jų vardas įsitvirtintų Olimpo viršūnėje. Įdomių biografijų pirkti online rasite skiltyje „Memuarai apie muziką, meną, architektūrą“. 

  1. 2
  2. 3
  3. 4

Kelyje (rusų k.) | Tatjana Geringas
Nuolaida knygai -21%
5,59 € 6,99 € *
Muzika kaip teatras | Faustas Latėnas
Nuolaida knygai -28%
14,99 € 20,69 € *
Kelyje | Tatjana Geringas
Nuolaida knygai -21%
5,59 € 6,99 € *
Eklektika | Leonardas Vaitys
Nuolaida knygai -21%
14,49 € 18,24 € *
Džonas | Cynthia Lennon
Nuolaida knygai -46%
8,99 € 16,48 € *
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Knygų kategorija „Memuarai apie muziką, meną, architektūrą“ kviečia į pažintį tiek su Lietuvos, tiek su populiariais pasaulio kūrėjais. Štai neseniai atnaujintas Hayden Herrera knygos „Frida. Fridos Kahlo biografija“ leidimas patenka tarp TOP skaitomiausių knygų. Išsami biografija vertinga ir besidomintiems menu, ir Meksikos istorijos tyrinėtojams.

Tiek suaugusiems, tiek jaunimui ir net vaikams rekomenduojame autoriaus Michael Howard leidinį „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“. Šią knygą malonu vartyti, tačiau ji ne tik graži, bet ir kupina įdomių, naujų faktų apie vieną žymiausių pasaulio dailininkų.

Salvador Dali vardas asocijuojasi su siurealistiniais paveikslais ir fantastiškomis skulptūromis. Įžūlus, provokuojantis ir be galo talentingas menininkas parašė savo autobiografiją „Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas“. Ši knyga padės perprasti beprotiškas genijaus idėjas.

Dar vienas menininko vardas, ryškiomis raidėmis įrašytas į istoriją, yra Andy Warhol, o mes internetu pirkti kviečiame jo paties knygą „Andy Warholo filosofija. Nuo A iki B ir atgal“. Autobiografija pasakoja apie autoriaus vaikystę, pomėgį piešti, Niujorką, bohemišką aplinką ir žmones. Andy dalijasi savo sėkmingos karjeros istorija, kalba apie pinigus, darbą, seksą, gerus ir blogus laikus.

Meno istorikė Flavia Frigeri knygoje „Menininkės“ daug kalba apie moteriškos giminės menininkių pasiekimus. Autorė apžvelgė daugiau nei pusšimčio garsių moterų gyvenimą bei kūrybą.

Paminėjome išskirtines pasaulio asmenybes, tačiau grįžkime į Lietuvą. Čia irgi turime talentingų žmonių, kurių gyvenimas vertas knygų. Štai apie pianistę Gražiną Ručytę-Landsbergienę ir jos gyvenimą daug naujų ir įdomių faktų rasite Audriaus Vaišnio knygoje „Gražinos Ručytės Pianissimo“.

Apie XIX amžiaus Vilniaus fotografą Abdoną Korzoną pasakoja meno istorikas Dainius Junevičius („Abdonas Korzonas – pirmasis Vilniaus vaizdų fotografas“). Vieno iškiliausių XX a. lietuvių dailininkų Antano Gudaičio gyvenimas aptartas knygoje „Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai“, kurią sudarė Ema Mikulėnaitė bei Eglė Kunčiuvienė.

Kategorijos „Memuarai apie muziką, meną, architektūrą“ knygos pristato dainininkų, solistų, skulptorių, muzikantų, šokėjų ir kitų kūrybiškų žmonių gyvenimo istorijas. Ieškote ne tik naujų leidinių, bet ir gerų kainų? Patikrinkite išpardavimus bei akcijas jos nuolat keičiasi ir gali būti, kad jau šiandien svajonių knyga kainuoja pigiau