⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorijai skirtoje knygų kategorijoje rasite ir nternetu įsigyti galėsite šimtus skirtingų pavadinimų įdomių leidinių, kurie apima beveik visus žinomus žmonijos konfliktus, karus bei svarbiausias pasaulio ir Lietuvos akimirkas. 

Rasta: 2063
 1. 1
 2. 2
 3. 3

1009-2018 Lietuvos istorija. Chronologinė laiko juosta (knyga su defektais) |
 • TOP
  95
  TOP 95
6,99 €
Turime sandėlyje
Senoji Europa | Marija Gimbutienė
 • Nemokamas knygos pristatymas
36,99 €
Turime sandėlyje
Tutanchamonas | T.G. Henry James
 • Nemokamas knygos pristatymas
35,39 €
Turime sandėlyje
Žudikas Kremliuje | John Sweeney
14,79 €
Turime sandėlyje
Prūsijos istorija | Michel Kerautret
14,99 €
Turime sandėlyje
Dingęs Vilnius | Vladas Drėma
 • Nemokamas knygos pristatymas
48,99 €
Turime sandėlyje
Lenkijos istorija | Adam Zamoyski
 • Nemokamas knygos pristatymas
30,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2063
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Istorinės knygos patogiai suskirstytos į atskiras temas.

Temos „I ir II-asis pasaulinis karas“ apima knygas skirtas skaudžiausiems XX amžiaus konfliktams, kurių žalą žmonijai jaučiame iki šiol. Populiariausios pasaulinių karų knygos supažindina su konkrečiais mūšiais, lyderių sprendimais ir jų taktikomis. Taip pat čia rasite ir autentiškų karo dalyvių atsiminimų bei liudijimų.

Ypač populiarios yra žurnalisto, istoriko Roberto Petraičio istorinės knygos „Trečiojo Reicho triumfas“, „Lemtingi sprendimai ir „Barbarosa“. Taip pat daug skaitytojų dėmesio sulaukė ir ispanų istoriko, vieno garsiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, Jesus Hernandez leidinys „Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse“.

Tema „Archeologija“ daugiausiai siūlo Lietuvos archeologinį palikimą nagrinėjančias knygas. Šiuose leidiniuose aptariami tūkstančius metų siekiantys atradimai. Populiariausios yra meno istoriko, archeologo Adomo Butrimo parengtos knygos, taip pat geriausių archeologų Mykolo Michelberto ir Mindaugo Bertašiaus sudaryti leidiniai.

Tema „Europos šalių istorija“ – itin plati. Rekomenduojamos knygos apima revoliucijas, pasaulinius, karus, šiuolaikinius konfliktus, Europos šalių istoriją.

Užsukite į skiltį „Dokumentai“ ir pirkti online galėsite metraščius, metrikas, prezidento Antano Smetonos raštus, suvestines, surašymų duomenis ir net Lietuvos Nepriklausomybės akto kopiją.

Istorijos knygos nagrinėja įvairius istorinius reiškinius, santykius, visuomenių ir civilizacijų raidą.

Į skaitomiausių knygų TOP greitai pakilo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro specialisto Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“, kurioje autorius savo skaitytojams pateikia išsamų ir visapusišką atsaką propagandiniam melui, kuris juodina laisvės kovotojų atminimą.

Įdomūs faktai surinkti britų istoriko David Nicolle knygoje „Kryžiuočių ordinas 1190–1561 m“. Kryžiuočių ordino ir Lietuvos istorija yra neatsiejamos. Skaitytojų susidomėjimo sulaukė ir politinės filosofijos atstovas Pierre Manent, savo knygose nagrinėjantis politinės minties raidą.

Daugelis istorijos gerbėjų sentimentaliai žvelgia į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus. Būtent juos turėtų sudominti knygų kategorijos „Istorija“ tema „LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)“.
Čia surinkti įdomūs istorikų leidiniai, nagrinėjantys, ko gero, didingiausią mūsų šalies etapą. Tarp autorių savo srityje gerai žinomi profesionalai Artūras Dubonis, Antanas Tyla, Rimvydas Petrauskas ir kiti.

Nepamirškite pasidairyti įdomybių ir po kitų šalių, tautų ir regionų istorijos temas, o nuolat rengiami knygų išpardavimai bei skelbiamos akcijos leis išsirinkti leidinį už gerą kainą. Skaitytojų rekomendacijos bei knygų ištraukos padės apsispręsti, kuris panašaus žanro kūrinys jums patrauklesnis.

Naujos istorinės knygos visada pasiūlys netikėtų požiūrio kampų. Skaitomiausi šios kategorijos leidiniai taip pat gali tapti puikia dovana. Ypač jei nesugalvojate, ką padovanoti vyrams. Žinoma, siūlomos knygos subalansuoti kiekvieno skoniui, amžiui ir lyčiai. Tad tiks moterims, vyrams, jaunimui, o kai kurie leidiniai net ir vaikams, jei bus skaitomi kartu su suaugusiais.