Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygos apie medžioklę – specifinės literatūros kategorija, kurioje įdomių leidinių ras šio užsiėmimo entuziastai bei žmonės besidomintys gyvūnų populiacijos reguliavimu. Medžioklė yra griežtai reguliuojama taisyklėmis ir ši teisė suteikiama ne kiekvienam, todėl šia veikla verta pasidomėti nuodugniau. 

Rasta: 10

Bebrų medžioklė, nuotykiai ir dar šis bei tas | Kostas Slivskis
10,50 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Safari. Medžioklės ir žūklės safaris (knyga su defektu) | Kostas Slivskis
  • Nemokamas pristatymas
133,30 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Viskas apie medžiotojus ir žvejus | Kostas Slivskis
3,23 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Medžioklė, medžioklė… | Kostas Slivskis
  • Nemokamas pristatymas
27,59 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 10

Kadaise medžioklė buvo vienintelis būdas išgyventi ir apsirūpinti maistu, o medžioti pradėta dar paleolite. Pirmieji ginklai buvo akmenys bei kuokos, o iki šių dienų jie gerokai sumodernėjo ir leidžia medžioti ne tik efektyviau, bet ir suteikia mažiau kančios žvėrims. Šiandien šia veikla užsiimama daugiausiai dėl gyvūnų populiacijos kontrolės.

Kiekviena valstybė griežtai reguliuoja, kada ir kokius žvėris galima medžioti. Pats procesas turi daug taisyklių, kurių nepaisymas laikomas brakonieriavimu ir giežtai baudžiamas. Norite sužinoti daugiau? Kviečiame internetu įsigyti knygų apie medžioklę.

Tarp TOP skaitomiausių kategorijos leidinių dažnai patenka fotomenininko, gamtos mylėtojo, medžiotojo Kosto Slivskio knygos, kuriose jis dalinasi savo ilgamete patirtimi. Autoriaus tekstai gausiai iliustruoti gamtos nuotraukomis, o temos taip pat varijuoja nuo humoristinių istorijų iš medžiotojų gyvenimo, minčių apie moteris su ginklais iki tam tikrų gyvūnų medžioklės aplinkybių ir būtinybės.

Ypač vertingas ir populiarus yra dviejų tomų leidinys „Didžioji Lietuvos medžioklės knyga“, skirtas ne tik medžiotojams, bet ir visiems, kurie domisi gamta bei gyvūnija. Skaitytojai daug sužinos apie istorines medžioklės ištakas, kultūrinius ir estetinius aspektus, šiuolaikines etines ir ekologines problemas bei visuomenėje kylančias diskusijas.

Šios knygos sudarytojai Selemonas Paltanavičius, Rimantas Baleišis, Egidijus Bukelskis, Algirdas Brukas, Vytautas Tamošiūnas, Eugenijus Tijušas ir Alius Ulevičius turėjo tikslą atskleisti tikrąją medžioklės sampratą, kuri aprėpia žvėrių gyvenamų plotų ir jų įrengimo, gyvūnų apsaugos bei kultūrinius ir etinius klausimus.

Skaitydami knygas apie medžioklę daugiau sužinosite ne tik apie ginklus ir medžioklės etiką, bet ir gyvūnų įvairovę bei tai, kad kiekvienas doras medžiotojas savo pareiga laiko būtinybę rūpintis miškais ir gamta apskritai. Šie skaitiniai bus įdomūs ir vyrams, ir moterims – kiekvienas atras naujų, negirdėtų faktų. Daugumos knygų autoriai tikisi pakeisti išankstines nuostatas ir sugriauti neigiamus visuomenės stereotipus apie medžioklę.

Domina kitos temos? Pirkti online rasite itin platų asortimentą įvairių žanrų literatūros, skirtos ir suaugusiems, ir vaikams, ir išrankiam jaunimui – naujų ir įdomių knygų išsirinks visa šeima. Norite sutaupyti ir populiarių knygų įsigyti už gerą kainą? Džiuginsime, nes labai dažnai rengiame įvairius išpardavimus bei akcijas. Rekomenduojame sekti naujienas!