⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pritrūkote laisvalaikio idėjų? Ruošiatės vakarėliui ar šeimos atostogoms? Jums tikrai pravers žaidimų knygos, kuriose rasite itin daug pramogų, kurios praturtins jūsų laiką, suartins draugus ir paskatins daugiau bendrauti. Kviečiame populiarias žaidimų knygas įsigyti internetu.

Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kiškutis Mikutis. Žaidimai |
-30% su kodu: VLD
1,89 €
Turime sandėlyje
Kas ir Kodėl? Iliustruotoji enciklopedija | Arūnas Valinskas
-25% su kodu: TERRA
17,29 €
Turime sandėlyje
Raidės. Žaidimų knyga. 4-6 metų vaikams | Sonata Stoškuvienė
-20% su kodu: SMAGU
5,39 €
Turime sandėlyje
Daug linksmų gyvūnų. Pirmoji pirštukų žaidimų knyga |
-30% su kodu: VLD
6,69 €
Turime sandėlyje
Didžioji drakonų žaidimų knyga (knyga su defektais) | Anna Lang
-30% su kodu: VLD
12,99 €
Turime sandėlyje
Stiklo kalnas. Žaidimas | Danguolė Smalinskienė
-20% su kodu: SMAGU
15,99 €
Turime sandėlyje
Apversta knyga | Anna Brett
6,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas "Puškutis ir pabaisiukai" | Paulius Juodišius
-20% su kodu: SMAGU
4,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žaidimų knyga – leidinys, kuris primena idėjų vadovą ar enciklopediją. Tokia knyga tampa neišsemiamų idėjų šaltiniu tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Leidiniai su vaikiškais žaidimais pravers tėvams ir pedagogams. Juose pateikiamos įdomios idėjos, kurios tinka įvairiems atvejams, pavyzdžiui, kai vaikas serga arba kai reikia turiningai „prastumti“ laiką kažko laukiant. Vienas tokių leidinių pavyzdžių – „Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga“, kurią parengė autoriai Helga Braemer, Renate Falk, Kraft Geer, Edith Harries, Bertrun Jeitner-Hartmann ir Dorothee Kreusch-Jacob.

Suaugusiems žmonėms patiks populiarių televizijos žaidimų knygos, tokios kaip „Kas ir Kodėl? Iliustruotoji enciklopedija“, Andriaus Tapino ir Arūno Valinsko „Auksinis protas. 4000 klausimų“, „Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai“ ir kitos. Tokio tipo leidiniai yra dar viena populiarių žaidimų forma. Be to, šios knygos – puiki dovana visiems proto mūšių mėgėjams bei šeimoms, kurioms patinka tyrinėti ir atrasti įdomių dalykų.

Protmūšių gerbėjai nudžiugs ir atsivertę tokio tipo knygą, kokia yra autorių Igno Ligionio ir Artūro Vyšniausko parengta „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“. Viduje – tūkstančiai klausimų pačiomis įvairiausiomis temomis!

Dalis žaidimų knygų apjungia pramogas ir mokslus. Tai matematiniai ar kitokie žaidimai, kurie įtvirtina vaikų įgūdžius bei žinias, o nuobodų mokymąsi pakeičia smagia ir patrauklia veikla. Tokių būdu galima išmokti skaičiuoti, skaityti ir rašyti.

Kai kuriose knygose pateikiamos žaidimų idėjos, o kitos pačios yra tarsi smagus žaislas, kuriame rasite labirintų ir kitokių užduočių, lavinančių vaikų vaizduotę, fantaziją ir kūrybiškumą, skatinančių pasitikėjimą savimi, pastabumą ir gebėjimą sukaupti dėmesį.

Žaidimų knygos patiems mažiausiems kviečia spalvinti, klijuoti, spręsti nesudėtingas užduotėles. Leidiniai padeda pažinti aplinkinį pasaulį, lavinti rankutes ir smagiai praleisti laiką.

Domitės etnografija ir senaisiais papročiais? Online knygyne galite nusipirkti knygų, kuriose aprašomi lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos. Tokio tipo leidiniai rekomenduojami kiekvienam, nes išlaikyti tradicijas yra be galo svarbu. Praturtinkite šeimos pramogas mūsų protėvių paveldu!

Naujos žaidimų knygos įkvėps pramogauti ir bendrauti, kviečiame jas įsigyti pigiau. Tokia galimybė atsiranda akcijų ir išpardavimų metu, kuomet už mažesnę kainą nusipirksite gerų, TOP skaitomiausių ir smagių knygų visai šeimai.