-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Kardiologija“ – viena iš medicininių knygų kategorijų, kurioje talpiname leidinius apie širdies ir kraujagyslių ligas. Deja, jos vienos dažniausių mūsų šalyje, todėl gerų specialistų reiks dar ilgai, o jie neišsivers be mokomosios medžiagos, vadovėlių, žinynų ir kitų vertingų leidinių. 

Rasta: 51
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Širdies ligos | Adrian Chenzbraun
5,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 51
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rekomenduojame medicinines knygas įsigyti internetu, nes čia visą reikalingą medžiagą rasite vienoje vietoje. Leidinius patogiai suskirstėme į kategorijas pagal medicinos kryptis. Skiltyje „Kardiologija“ – literatūra skirta studentams ir gydytojams, o dalis knygų bus suprantamos ir rekomenduojamos plačiajai visuomenei.

Studijoms ir praktikai naudingų vadovėlių bei žinynų autoriai patys turi daug patirties kardiologijos ir kitose medicinos srityse. Tai širdies chirurgai Algimantas Budrikis ir Povilas Jakuška, kardiologas prof. habil. dr. Audrius Aidietis, kardiologai Stephen Sinatra, Eglė Ereminienė, Žaneta Petrulionienė, Jūratė Barysienė, gydytoja radiologė Nomeda Valevičienė ir kiti vieni geriausių Lietuvos ir užsienio specialistų.

Autoriai savo vadovėliuose rašo apie įgytų širdies ydų chirurginį gydymą, šiuolaikinės kardiologijos ypatumus, širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijas, struktūrą ir sutrikimus, kardiologinių ligų diagnostiką ir gydymo metodus.

Šios knygos be galo svarbios, nes ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje didėja susirgimų kraujagyslių ligomis. Mokslininkai nuolat ieško metodų, kurie sumažintų problemą. Todėl nuolat išleidžiama naujų knygų, papildytų tyrimų rezultatais, inovatyviomis metodikomis, prevencinėmis priemonėmis. Dažnai širdies ligos pasireiškia ūmiai, todėl medikai turi būti pasirengę greitai įvertinti simptomus ir pagelbėti pacientui.

Dauguma knygų skirtos tik specialistams. Tačiau galime pasiūlyti ir tokių leidinių kaip „Arterijų ir venų ligos“ (parengė Tim England, Akhtar Nasim) ar „Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų“ (parengė Jonny Bowden, Stephen Sinatra, Deirdre Rawlings), kurios yra pritaikytos ir kitiems skaitytojams, besirūpinantiems sveikata. Jos bus įdomios žmonėms, kurie patys susidūrė ar turi artimųjų, kenčiančių nuo širdies ir kraujagyslių veiklos sutrikimų. Skaitytojai sveikatos knygomis domisi, tad tokie leidiniai dažnai tampa vienais TOP skaitomiausių.

Kardiologija – itin sudėtinga sritis, reikalaujanti ne tik ilgų mokslų, bet ir nuolatinio tobulėjimo. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti naudingų knygų. Primename, kad pirkti online tiek šių, tiek kitų kategorijų knygas verta dėl plataus pasirinkimo ir gerų kainų. Knygyne rasite ne tik dalykinių leidinių, bet ir knygų vyrams ir moteris, suaugusiems ir vaikams, taip pat jaunimui ir visiems kitiems įdomios literatūros gerbėjams. Nuolat rengiame sezoninius išpardavimus ar temines akcijas, tad kviečiame pirkti geras knygas ir sutaupyti.