⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygyne siūlome tūkstančius knygų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Pastebėjome, kad visose amžiaus kategorijose labai populiarūs leidiniai apie gamtą ir mokslą, nesvarbu, ar tai vaikiškos knygutės ar rimtos enciklopedijos. Kategorijoje „Knygos apie gamtą ir mokslą“ patalpinome visus geriausius žinynus, gidus, nuotraukų albumus bei neįtikėtinus pasakojimus apie mus supančio pasaulio stebuklus, taip pat įvairių mokslo šakų (astronomijos, biologijos, chemijos, fizikos, geografijos, geologijos, matematikos, aplinkos inžinerijos ir kt.) bei populiariojo mokslo leidinius.

Rasta: 986
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kvėpavimas | James Nestor
13,99 €
Turime sandėlyje
Ana konda? | Marius Čepulis
19,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 986
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie gamtą kviečia susipažinti su Lietuvos ir pasaulio giriomis, pievomis, vandenimis ir jų flora bei fauna: paukščiais, žuvimis, drugeliais, miško žvėrimis, urvų šeimininkais, grybais, prieskoniais, povandeniniu pasauliu, vabalais bei kitomis įdomybėmis.

Pastebime, kad TOP skaitomiausios knygos yra apie paukščius. Tokių galime pasiūlyti ilgiausią sąrašą: Vytautas Jusys, Saulius Karalius „Pažintis su paukščiais“; Romualdas Barauskas „Plunksnuoti mūsų kaimynai“; Vytautas Jusys, Liutauras Raudonikis, Saulius Karalius „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“; Alfonsas Kazitėnas „Kalena sodyboje gandrai balti“; Vytautas Jusys, Saulius Karalius, Liutauras Raudonikis „Nauji ir reti paukščiai Lietuvoje“ ir kt. Visos minėtos knygos yra gausiai iliustruotos ir parengtos geriausių fotografų, miškininkų, gamtininkų ir žurnalistų.

Siūlome knygų ne tik apie paukščius ar kitus gyvūnus, bet ir apie augalus, medžius. Autorius Peter Wohlleben išgarsėjo knyga „Paslaptingas medžių gyvenimas. Ką jie jaučia, kaip susikalba - neregimo pasaulio atradimai“. Ją perskaitę žmonės sako, kad nebegali į medžius žiūrėti taip pat, kaip anksčiau, nes rašytojas įrodė, kad jie gali bendrauti. Kitos autoriaus knygos ne mažiau intriguoja. Kviečiame jas pirkti online po vieną arba naudotis akcija ir įsigyti komplektą už mažesnę kainą.

Įdomias floros pasaulio paslaptis aprašo iliustratorė ir animacinių filmų kūrėja Reda Tomingas, kuri susidomėjo kambarinių augalų pasauliu, o savo pastebėjimus surašė knygoje „Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo“.

Kaip matote, knygos apie gamtą įvairios. Jose tiek vyrams, tiek moterims pavyks atrasti kažką artimo. Skaitytojus vilioja drugelių sparnelių margumynai, girių valdovai, didžiaakės pelėdos ir gražuolės lapės. Autoriai kviečia pažinti Lietuvoje augančių medžių rūšis, valgomus grybus, vaistinius žolynus bei tokius gamtos stebuklus, kurių paprastai nepastebime!

Tuo tarpu mokslo populiarinimo knygos išgyvena renesansą. Ko gero, dėl to kalti žymiausi srities autoriai, tokie kaip Yuval Noah Harari, Stephen Hawking ar Carlo Rovelli. Kviečiame pasidairyti mūsų knygyno kategorijose, skirtose mokslo populiarinimui bei gamtos ir tiksliesiems mokslams ir internetu įsigyti daugiau įdomių leidinių, kurie gerokai praplės akiratį ar į tam tikrus dalykus privers pažiūrėti naujai.

Kiekvienas leidinys vertas savo kainos, tačiau jei norite sutaupyti, naudokitės gerų, naujų ir populiarių knygų išpardavimais. Vien dėl jų verta apsipirkti internetu, o taip pat ir dėl to, kad patogu, juk visada greitai rasite pigiausias ar naujausias knygas.