0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija“ išsiskiria knygomis, kurios skaitytojus priartina prie paslaptingo, magiško pasaulio. Kiekvienas sapnuojame, tikime, kad turime sėkmingą skaičių bei smalsaujame, ką reiškią linijos, vagojančios mūsų delnus! 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Meilės kortos | Robert Lee Camp
Nuolaida knygai -34%
12,79 € 19,29 € *
Runos - likimo pranašės |
Nuolaida knygai -26%
4,99 € 6,69 € *
Mažasis sapnininkas |
Nuolaida knygai -28%
2,88 € 3,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Itin populiarios šioje magiškoje kategorijoje yra chiromantijos knygos. Vienas TOP skaitomiausių autorių – Dmitrij Trockij. Jis žymus Rusijos chiromantas ir žmogaus patirties tyrinėtojas, tikintis, kad žmogus gali transformuoti savo likimą. Chiromantija yra įdomi sritis ir norintiems ją perprasti ir įvaldyti siūlome dar ir Pandit Ashutosh Ojha leidinį „Chiromantija visiems“.

Atskiras mokslas yra veidoskaita. Kaip chiromantai iš delno, taip veidoskaitininkai iš veido gali pasakyti daugybę dalykų apie asmenybę. Vienas žinomiausių šios srities atstovų Lietuvoje Žydrūnas Sadauskas knygoje „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ atveria vartus į šį įdomų žmogaus pažinimo būdą.

Populiarios ir Stasio Špirkausko numerologijos knygos. Jis daugiausiai rašo apie skaičius ir jų galią. Rekomenduojame knygas „Skaičių galia. Numerologijos žinynas“, „Skaičiai valdo pasaulį“, „Gydantys skaičiai. Skaičių pažinimo paslaptys“ ir kt. Autorius žada, kad pasitelkę skaičius mes priversime savo organizmą, groti harmoningai, tarsi suderintą orkestrą. Verta pamėginti, ar ne?

Norite sužinoti savo likimą arba ką Jums žada santykių kortos? Jei tikite tokiais dalykais galite ieškoti būrėjos, arba mesti kortas patys. Wilma Carrol parengė vadovėlį „Išmok burti taro kortomis“ ir žada, kad šie mokslai yra greiti ir nesudėtingi. Užtruksite vos dvi valandas. Būrimai bortomis - įdomi bei plati tema, kuria kalba ir Robert Lee Camp, S. Mutinksis, Aušra Mačiulytė bei Vidmantas Stačiokas. Medžiagos daug, tik nebijokite išbandyti naujų dalykų!

Palikę kortas keliaukime į miego karalystę. Šią naktį sapnavote obelų sodą? O gal gyvates, drugelius ar kelionę? Norite sužinoti, ką tai reiškia? Galime pasiūlyti kelis sapnininkus. Vienas populiariausių – „Burtai, sapnai, papročiai, horoskopai“, kurį sudarė Dalia Montvilienė. Knygos apie sapnus pravers kiekvienam, besidominčiam pasąmone.

Kategorijos „Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija“ knygos labai skirtingos, todėl jos patiks tiek vyrams, tiek moterims, dalis leidinių, pavyzdžiui, sapnų knygos ar pasakojimai apie tradicinius, šventinius protėvių burtus, tinka ne tik suaugusiems, bet ir jaunimui ar net vaikams.

Šios skilties leidiniai yra išskirtiniai. Jie kupini įvairių žinių, moko naujų, neatrastų dalykų, pavyzdžiui, pasigaminti amuletą, gydytis energija, meilės burtų, numerologijos ir t.t. Daug knygų internetu įsigysite tikrai nebrangiai, o karštos akcijos bei nuolat pildoma išpardavimų skiltis jau šiandien vilioja lentyną papildyti naujais, gerais skaitiniais.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija?