⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kol gyvas, kiekvienas žmogus privalo ugdytis ir tobulėti. Ir nesvarbu, kokiais būdais jis tai daro, juk kiekvienas atranda jam tinkamiausią. Mes rekomenduojame gerų ir įdomių knygų, kurios įkvėps keistis, atrasti save, pagerinti santykius su aplinkiniais, sumažinti stresą ar išmokti medituoti. Šiuos leidinius sudėjome į kategoriją „Asmeninio tobulėjimo knygos“.

Rasta: 1950
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Itin jautrus vaikas | Elaine N. Aron
 • TOP
  73
  TOP 73
-10% su kodu: BINGO
9,99 €
Turime sandėlyje
Vaikystės šešėliai | Žydrūnas Sadauskas
 • TOP
  91
  TOP 91
14,99 €
Turime sandėlyje
Beveidžiai | Beata Tiškevič
14,29 €
Turime sandėlyje
Itin jautrus asmuo | Elaine N. Aron
-10% su kodu: BINGO
10,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1950
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Šios skilties knygos asmeniniam tobulėjimui apie kūną, dvasią bei protą suskirstytos į kelias temas, taip patogiau išsirinksite ir internetu įsigysite naujų leidinių. Viena iš temų – astrologija ir ezoterika. Šiose knygose kalbama apie veidoskaitą, žmogaus energetiką, meną mylėti, čakras, sąmoningumo auginimą, visatos pažinimą ir t.t. Tekstus parengė geriausi srities autoriai, tokie kaip Carlos Castaneda, Joe Dispenza, Sylvia Browne, Audronė Ilgevičienė-Astrėja, Vladimiras Kivrinas, Žydrūnas Sadauskas ir kiti.

Kita tema – bendravimo menas ir kūno kalba. Pripažinkime, ši sritis aktuali tiek vyrams, tiek moterims ir gali pagerinti ir tarpusavio santykius bei karjeros galimybes. Viena visų laikų TOP skaitomiausių knygų yra Dale Carnegie „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“.

Kituose praktiniuose vadovuose kalbama apie galią ir sąmonės anatomiją, modernias manieras, emocinį lankstumą, bendradarbiavimą su priešais ir t.t. Jas rengė David R. Hawkins, Susan David, Adam Kahane, Danielius Debesyla ir kiti.

Dvasinio tobulėjimo knygos, skirtos suaugusiems bei jaunimui, – pačios populiariausios. O kaip kitaip, juk jos moko psichologinės savigynos, mąstyti kaip milijonieriams, mylėti save, keisti žalingus įpročius, nepasiduoti, atsikratyti nuostatų ir nerimo. Šias knygas parašė Lietuvoje ir visame pasaulyje žinomi autoriai: Mark Manson, Stephen R. Covey, Valerij Sinelnikov, Napoleon Hill, Robin Sharma, Brian Tracy ir kt.

Daug gerų knygų rasite ir skiltyje „Meditacija, hipnozė, joga“. Čia autoriai moko išlaisvinti savo kūną, atsikratyti slegiančių minčių ir ugdyti sąmoningumą. Nerimo, streso ir pykčio valdymo temoje gausu praktinių vadovų, kurie padeda kovoti su depresija, susigyventi su savo jautrumu, susitaikyti su netektimi ar išlaisvinti pyktį.

Populiariosios psichologijos skiltyje talpiname knygų, kurių patarimus galėsite pritaikyti spręsdami iškilusias problemas. Taip pat čia yra įdomių leidinių, besidomintiems neurolingvistiniu programavimu, gyvenimo prasme, asmenybių tipais ar žmogaus galimybių ribomis.

Kategorija „Asmeninio tobulėjimo knygos“ iš tiesų labai plati ir patenkins skaitytojų, norinčių tobulėti tiek dvasiškai, emociškai, tiek ir fiziškai, poreikius. Geriausi saviugdos specialistai parengė knygas, o mes užtikriname geras kainas ir kviečiame jas įsigyti internetu. Pirkti online verta visada, nes knygyne rasite akcijas ir išpardavimus, naujas ir populiarias knygas bei skaitytojų rekomendacijas.