⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visos knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

Daugeliui būsimų tėvų sunku įsivaizduoti su kokiomis vaikų auklėjimo problemomis jie susidurs. Netikėtai mielas kūdikis tampa kaprizingu velniuku ar visko bijančiu drovuoliu. Normalu susidurti su auklėjimo iššūkiais ir tokiais atvejais rekomenduojama pagalbos kreiptis į specialistus. Daugelis jų palengvino tėvų dalią ir parašė gerų, naudingų ir įdomių knygų, kurias talpiname kategorijoje „Vaikų ugdymas ir auklėjimas“ bei siūlome įsigyti internetu.

Rasta: 413
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Itin jautrus vaikas | Elaine N. Aron
 • TOP
  73
  TOP 73
-10% su kodu: BINGO
9,99 €
Turime sandėlyje
Esu tyloje | Ugnius Leimontas
13,99 €
Turime sandėlyje
Gabaus vaiko drama | Alice Miller
11,49 €
Turime sandėlyje
Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus | Michael C. Reichert
-10% su kodu: BINGO
10,89 €
Turime sandėlyje
Kaip užauginti dukterį. Septynios pakopos mergaitėms žengiant į suaugusiųjų gyvenimą | Lisa Damour
-10% su kodu: BINGO
16,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 413
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Geriausios tėvams skirtos knygos apie vaikų auklėjimą ir ugdymą padės rasti atsakymą beveik į bet kokį klausimą susijusį su šia tema. Pavyzdžiui, viena iš top skaitomiausių knygų yra „Augant Kainui: kaip apsaugoti berniukų jausmų pasaulį“, kurią parengė Dan Kindlon ir Michael Thompson. Autoriai kalba apie šiuolaikinių berniukų auklėjimo klaidas, kurios nulemia agresiją ir nepasitikėjimą savimi. Panašias temas gvildena ir Michael C. Reichert.

Daug naudingos informacijos rasite ir Austėjos Landsbergienės knygoje „Pradinukų ABC“. Ilgametę patirtį turinti edukologė leidinyje aptaria beveik visas vaikų auginimo temas, kurių knygoje net šimtas. Reikia pavyzdžių? Tėvai ras informacijos apie vaikų elgsenos pokyčius skirtingais amžiaus etapais, taip apie santykius su tėvais, draugystes, baimes, higieną, naujo šeimos nario atėjimą ar susitaikymą su netektimi.

Tarp populiarių vaikų auklėjimo knygų rasite ir rašytą motyvavimo trenerio Brian Tracy. Asmenybės ugdymo specialistas padėjo daugybei žmonių pagerinti savo profesinius įgūdžius, o knygoje, skirtoje tėvams, moko, kaip auginti būsimą lyderį. Žinoma, visi norime, ne šiaip lyderio, tačiau laimingo lyderio. Tad kaip auginti laimingus vaikus aiškinasi Jessica Joelle Alexander, Vilma Mažeikienė, Aletha Solter ir kiti.

Dar vienas iššūkis, tenkantis tėvams, yra vaikų manipuliacijos. Mažyliai greitai randa silpną tėvų vietą ir išmoksta rodyti ožiukus pačiu nepalankiausiu metu. Pagalbos ranką tiesia ir įvairiomis metodikomis dalinasi Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson („Auklėjimas be dramų“), Aletha Solter („Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia“), Isabelle Filliozat („Viską išbandžiau“), David Eberhard („Vaikų įkaitai. Knyga apie tai, kaip vaikai ima valdžią“) ir kt.

Vaikų auklėjimas ir ugdymas yra sudėtingas procesas, kuris pareikalaus ir pačių tėvų tobulėjimo. Norėdami padėti vaikams ir jaunimui turite pasisemti naujų, naudingų žinių, patogiai susistemintų knygose, kurias rekomenduojame pirkti online.

Turime daug vertingų leidinių, įdomių tiek vyrams, tiek moterims. Knygos apie vaikų auklėjimą kainuoja nedaug, tačiau visi nori sutaupyti. Nudžiuginsime žinia, kad interneto knygyne visada vyksta karštos akcijos ir puikūs teminių leidinių išpardavimai. Užsukite, apsidairykite ir aukite kartu su visa šeima.