⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ligos, negalavimai ir įvairios priklausomybės yra tikrai nelaukiamas svečias, o kiekvienas žmogus nori būti sveikas. Neretai sveikata tiesiogiai priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, aktyvumo, žalingų įpročių, aplinkos ir mitybos. Dažnai norisi imti ir iš esmės viską pakeisti: gyventi be streso, sveikiau maitintis, gerti mažiau kavos, ilgiau miegoti, reguliariai mankštintis. Tačiau viskam reikia ryžto ir motyvacijos. Geru postūmiu gali tapti knygos iš kategorijos „Sveikata“ 

Rasta: 992
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Išgelbėkite savo kepenis | Anthony William
 • TOP
  65
  TOP 65
19,45 €
Turime sandėlyje
Naujoji priešvėžinė mityba | Johannes F. Coy, Maren Franz
-30% su kodu: VLD
13,99 €
Turime sandėlyje
Jūs esate placebas | Joe Dispenza
12,39 €
Turime sandėlyje
Kaip atkurti hormonų pusiausvyrą. Atgaukite kokybišką miegą, lytinį potraukį ir gyvybingumą taikydamos S. Gottfried taisykles | Sara Gottfried
-10% su kodu: BINGO
18,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 992
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Sveikatos skiltis kiekvieną skaitytoją įkvėps keistis bei rūpintis savimi, taip pat suprasti, kaip veikia žmogaus organizmas, kas skatina ligas ir kaip jų išvengti. Daugybę knygų apie fizinę ir psichinę sveikatą, šiuolaikinio gyvenimo pasekmes, ligas bei jų prevenciją. nesunkiai įsigysite internetu, apsidairykite ir įsitikinsite, kad galime pasiūlyti leidinių vyrams, moterims, taip pat daug patarimų galėsite pritaikyti ir vaikams.

Apie ką kalba TOP skaitomiausi autoriai? Ko gero tiksliausias atsakymas būtų – apie viską. Skaitydami knygas pagilinsite žinias apie priklausomybes, natūralią mediciną, sporto, vandens ar aromaterapijos naudą, sužinosite apie kovos būdus su vėžiu, Alzheimeriu bei hormonų sukeltomis ligomis.

Vieni autoriai – ekspertai, pripažinti pasaulyje ir Lietuvoje, kiti vertinami gana prieštaringai, tačiau jų idėjos yra inovatyvios ir verčiančios apsvarstyti tradicinių gydymo būdų alternatyvas.

Labai populiarios knygos yra apie vėžį. Šia tema rašo Jane McLelland, David Khayat, Juozas Ruolia, Sidhartha Mukherjee, Ty M. Bollinger ir kiti. Šių autorių knygose viskas apie vėžio istorija, gydymą bei profilaktiką. Visada verta pažinti ir suprasti vieną baisiausių ligų.

Skaitytojai labai palankiai vertina autorių Thomas Colin Campbell ir Thomas M. Campbell II parengtą studiją „Natūralus būdas išvengti ligų“. Knygos rengėjai atsako į klausimus, ką valgyti, kaip mesti svorį bei išlaikyti puikią sveikatą. Rekomenduojame visiems besirūpinantiems savo sveikata. Pirkite šiandien ar palaukite geros akcijos!

Knygų kategorija „Sveikata“ apima kelias atskiras skiltis. Vienoje jų – knygos apie dietas. Čia populiariausi autoriai yra Alain Golay, Josh Axe ir Allen Carr. Aktualiausia šių dienų tema – Ketogeninė dieta. Galime pasiūlyti net kelias naujas knygas.

Skiltyje apie kūną, mankštą ir masažą rasite pažintinių knygų, kurios padės įveikti įvairius skausmus. Sveiką gyvenseną apimančioje temoje patalpinome leidinių, kurie motyvuoja mesti žalingus įpročius bei gyventi taip, kad nepultų ligos. Taip pat turime ir gerų knygų apie įvairius gydomuosius augalus bei žoleles.

Sveikatos knygos rekomenduojamos suaugusiems, tačiau patarimai tinkami visiems: tiek jaunimui, tiek kūdikiams, pavyzdžiui, aromaterapija daro stebuklus, kai reikia susikaupti mokslams ar nusiraminti. Knygų kainos žemos, o išpardavimai leidžia įdomių leidinių įsigyti dar pigiau. Rūpinkitės savo sveikata!