⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas nesvajoja uždirbti milijono? Na gerai, bent jau sėkmingai susitvarkyti su šeimos biudžetu taip, kad mėnesio gale netektų valgyti sausų grikių? Tai nesudėtinga, tereikia ugdyti savo finansinį raštingumą. Daug įvairių naudingų patarimų rasite knygose apie verslą ir finansus, kurias sudarė geriausi ekonomistai, įmonių vadovai bei konsultantai.

Rasta: 1343
 1. 1
 2. 2
 3. 3

XXI amžiaus verslas | Robert T. Kiyosaki
 • TOP
  96
  TOP 96
11,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1343
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Verslas ir ekonomika yra glaudžiai susijusios ir labai įdomios temos. Nebūtina domėtis pasaulinės akcijų biržos pokyčiais, tačiau suprasti, kur dingsta pinigai pravartu tiek vyrams, tiek moterims. Todėl kviečiame nerti į šią sritį ir internetu įsigyti naujų knygų, kurias rasite kategorijoje „Verslas. Finansai“. Išmokite tvarkyti namų ūkį, pagerinti pardavimo įgūdžius, išnaudoti savo pranašumus ir atrasti kelią į lyderio poziciją

Plačią temų įvairovę suskirstėme į siauresnes sritis. „Asmeniniai finansai“ – tai, kas aktualu visiems: tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Vaikams šios knygos per sudėtingos, bet patirtį tėvai galės lengvai perduoti ir atžaloms.

Žinoma, visi nori tapti turtingais, todėl tarp TOP skaitomiausių knygų matysime leidinius, kuriuose pateikiamos metodikos, atskleidžiančios kur gi slypi tas kelias į sėkmę. Tarp autorių tokie garsūs vardai, kaip pozityvaus mąstymo teorijos pradininkas Napoleon Hill, ekonominių teorijų kūrėjas, verslininkas Robert T. Kiyosaki, asmeninio tobulėjimo lektorius Brian Tracy, milijonierius Grant Cardone, investuotojas Ray Dalio, sėkmės treneris Dean Graziosi ir kiti.

Ypač įdomi ir populiari yra lyderystės knygoms skirta skiltis. Čia rasite daug motyvuojančių tekstų apie šiuolaikinį verslą, svarbiausias vadovų savybes ir jų ugdymo metodikas. Knygų autoriai ne tik parengė patarimų vadovus, atsakančius į klausimus, kaip suburti komandą ir sėkmingai valdyti įmones, bet ir dalijasi įvairių žmonių sėkmės istorijomis.

Skaitydami šias knygas suprasite, kokį kelią turėjo nueiti geriausi pasaulio verslininkai, tam, kad atsidurtų sėkmės olimpe. Knygos motyvuoja ir įkvepia tikėjimo, kad kryptingu darbu įmanoma pasiekti svajones.

Šiuolaikinių įmonių finansinę sėkmę dažnai lemia gera reklamos ir marketingo strategija. Jei norite tobulintis šioje srityje, knygų ieškokite skiltyje „Marketingas“. Informatyvios knygos suteiks žinių apie skaitmeninę reklamą ir jos efektyvumą.

Vadybos knygos taip pat skirtos vadovams. Tiek aukščiausio lygio, tiek ir žemesnių lygių darbuotojams, kurie dirba komandoje. Vieni leidiniai praktiški ir padės perprasti dokumentų valdymą, kiti motyvuojantys ir leidžiantis susidaryti sėkmės planą.

Geriausios knygos apie verslą reikalingos ir vadovams, ir verslo konsultantams, ir darbuotojams, ir kiekvienai šeimai. Asortimentas įvairus, tad kiekvienas išsirinks pagal poreikį. Rekomenduojame knygas pirkti online, nes kainos čia labai draugiškos, ypač akcijų bei išpardavimų metu.