⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorijoje „Filosofijos knygos“ rasite geriausias knygas, kurios supažindins ir su žymiausiais istorijoje mąstytojais, ir su moderniais intelektualais. Klausiate, kodėl verta skaityti šiuos tekstus? Logika ir protas yra kertiniai filosofijos akmenys, todėl paskyrę laiko filosofijos knygoms, jūs ugdysite savo gebėjimą protauti. Be to, geriausių autorių mintys yra įdomios ir priverčia nauju kampu pažvelgti į daugelį mus supančių dalykų. Tad skubėkite naudotis geromis kainomis ir populiarių veikalų įsigyti internetu.

Rasta: 546
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Oratorius | Ciceronas
  • Nauja knyga
20,39 €
Turime sandėlyje
Teaitetas | Platonas
24,99 €
Turime sandėlyje
Gorgijas | Platonas
24,99 €
Turime sandėlyje
Sau pačiam | Markas Aurelijus
7,69 €
Turime sandėlyje
Pamiršta kalba | Erich Fromm
16,89 €
Turime sandėlyje
Rinktinė | Aristotelis
15,99 €
Turime sandėlyje
Tautų turtas, I tomas | Adam Smith
14,59 €
Turime sandėlyje
Valstybė | Platonas
13,79 €
Turime sandėlyje
Plotinas | Dominic O'Meara Porfirijas
18,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 546
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Filosofinės knygos yra labai įvairios ir sau artimų dalykų pavyks rasti tiek vyrams, tiek moterims. Dalį leidinių rekomenduojame studentams bei dėstytojams. Savo pasaulėžiūrą dar formuojančiam jaunimui bus apie ką pamąstyti, o profesionalai savo lentynas papildys naujais kokybiškais knygų leidimais.

Filosofija žavi tuo, kad autoriai nebruka savo idėjų. Jie dalinasi mintimis, leidžia sau abejoti Dievu, politika ar laisva valia, o skaitytojas sprendžia ar sutinka su išdėstytais pamąstymais ir ar nori juos pritaikyti savo gyvenime, ar formuluoti argumentuotus prieštaravimus.

Tarp top skaitomiausių autorių išvysite tokias filosofijos žvaigždes, kaip Platonas, Ciceronas, taip pat Friedrich Nietzsche, Gustave Le Bon, Carl Gustav Jung, Immanuel Kant Ir Witold Gombrowicz.

Filosofijos knygas šie autoriai rašė labai skirtingais laikotarpiais, bet jas vienija gilios įžvalgos, visuomenės kritika bei egzistencializmo klausimai. Mąstytojai kalba apie politiką, valstybės valdymą, švietimo sistemą, minios filosofiją, karus, pasaulio civilizacijas ir socialinius reiškinius.

Daugelis kategorijos „Filosofija“ knygų yra skirtos suaugusiems skaitytojams, nes juose nagrinėjamos sudėtingos temos, tačiau rekomenduojame atkreipti dėmesį į seriją „Mažieji Platonai“. Tai filosofijos knygos, parašytos taip, kad būtų suprantamos vaikams. Leidiniai supažindina mažuosius filosofus su Alberto Einšteino, Froido, Sokrato ir kitų mąstytojų darbais. Knygas parengė autoriai Frederic Morlo, Jean-Paul Mongin, Nathalie Novi, Yan Marchand ir Marion Muller-Colard.

Filosofijos knygos žadina mūsų smegenis iš sąstingio ir kviečia kartu su rašytojais pamąstyti apie blogio prigimtį, asmenybės laisvę, galios personifikaciją, biurokratiją, pasaulio netikrumą, abejingumą ar laiko prasmę. Šios temos ir įdomios, ir lavina kritinį mąstymą. Filosofijos studijos svarbios norintiems suprasti, kaip laikui bėgant keitėsi žmogaus mintys.

Dalis knygų, kurias siūlome pirkti online, rašytos žymių mąstytojų. Kitose istorikai, politologai ir socialinių mokslų daktarai nagrinėja įvairius filosofinius klausimus. Taip pat turime ir filosofijos žinynų, tad leidiniai praves ir mėgėjiškai besidomintiems filosofija, ir mokiniams ar šios srities studentams, dėstytojams bei mokslininkams.

Gyvenime kyla daug filosofinių klausimų, kurių atsakymus jau bandė surasti visų šių knygų autoriai. Naudokitės akcijomis bei išpardavimais, įsigykite gerų tekstų, skaitykite ir lavinkite gebėjimą formuluoti savo argumentuotą nuomonę.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Filosofijos knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Filosofijos knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Filosofijos knygos?