0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius knygos


Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje | Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 4.40 € (34%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.