0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kortų žaidimai – patogaus formato pramoginiai rinkiniai, tinkantys visai šeimai. Nuo protmūšių ir galvosūkių iki tradicinio, visiems gerai žinomo „Durniaus“ – įsigykite įvairių kortų ir smagiai praleiskite laiką tiek su šeima, tiek draugų vakarėliuose. 

  1. 1
  2. 2

PIATNIK pokerio kortos |
2,49 € 2,89 € *
  1. 1
  2. 2

Daugeliui žmonių kortos asocijuojasi su tradicine kalade ir azartiniais žaidimais, tačiau tokie vaizdiniai klaidingi. Šiomis dienoms galima įsigyti įvairių rinkinių, pavyzdžiui, kortų žaidimai vaikams pasižymi įvairiais linksmais piešinukais ir paprastai įveikiamomis užduotimis. Kortų žaidimai suaugusiems kviečia išbandyti žinias viktorinose, o paaugliai gali parodyti rankų miklumą ir loginio mąstymo gebėjimus.

Kortelių žaidimai dažniausiai pasižymi tuo, kad juos paprasta žaisti, o dėl patogaus formato – pasiimti į išvykas ar net ilgesnes keliones. Rinkiniai sudaryti iš kortelių, kuriose nurodomos užduotys, arba kurias reikia naudoti taisyklėse aprašytiems iššūkiams spręsti.

Tarp TOP mėgstamiausių stalo kortų žaidimų nuolat atsiduria protmūšių ir viktorinų užduotys. Tokių galime pasiūlyti net keletą! Ypač populiarus kortelių žaidimas „Kas ir kodėl?“. Jis paruoštas pagal to paties pavadinimo LRT televizijos viktoriną. Žaidimas „Kas ir kodėl?“ patiks proto mūšių mėgėjams ir tiems, kas nori smagiai praleisti laiką vakarėlių metu, kelionėje ar tiesiog namuose su artimaisiais. Pramoga reikalauja ne tik žinių, bet ir išradingumo.

Kitas labai mėgiamas tokio tipo žaidimas – „Auksinis protas“. Jį sudaro šimtas kortelių su dviem šimtais įvairių klausimų, taip pat atsakymų knygelė bei džokerio kortos. Televizijos žaidimą veda Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas. Pasijuskite lyg studijoje ir leiskitės į intelekto kovą.

Jei pamėgote viktorinų tipo kortų žaidimus, rekomenduojame atkreipti dėmesį į rinkinį „IQ ringas“. Tai lavinamasis edukacinis klausimų ir atsakymų žaidimas, kurį smagu žaisti ir namuose, ir kelionėje. 110 kortelių rinkinys sudarytas iš klausimų, specialiųjų ir netikėtumo kortelių.

Visai šeimai patiks žaidimas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Jį galima žaisti tiek namuose, tiek iškylose. Kortelės apima kelias dešimtis klausimų apie įvairias Lietuvos vietas. Tai puiki proga ne tik linksmai leisti laiką, bet ir pažinti mūsų šalį.

Šioje stalo kortų žaidimų kategorijoje rasite ir visame pasaulyje populiarius pavadinimus: „Illusion“, „The Crew“, „Ligretto“, „Pikoko“ ir t.t

Mėgstantantys klasikines kortas pirkti online ras ir jas. Taip pat ir kitų žaidimų tiek mažiesiems, tiek vyresniems. Įsigykite kelis rinkinius ir niekada nebeteks sukti galvos, ką veikti tamsiais žiemos vakarais, kai į lauką nosies kišti tikrai nesinori. Įdomių, naujų žaidimų, o taip pat populiarių bei skaitomiausių knygų galite nusipirkti pigiau. Tereikia pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais, kuriuos rengiame nuolatos!