Diane Chamberlain (g. Plainfielde, Niudžersio valstijoje, JAV) – amerikiečių rašytoja, knygų suaugusiems autorė, kurios kūriniai puikuojasi aukščiausiose New York Times, USA Today ir Sunday Times bestselerių sąrašo pozicijose.

Diane Chamberlain gimė Plainfielde, Niudžersio valstijoje, kur ir praleido vaikystę, vasaromis išvykdama prie vandenyno pakrantės.

Diane Chamberlain knygos

Rasta: 22

Atspindys | Diane Chamberlain
-30% su kodu: PATOGU
18,91 €
Kaina su kodu: 13,24 €
Turime sandėlyje
Šešėlyje | Diane Chamberlain
-25% su kodu: PATOGU
17,15 €
Kaina su kodu: 12,86 €
Turime sandėlyje
Paskutinis namas gatvėje | Diane Chamberlain
-40% su kodu: PATOGU
18,43 €
Kaina su kodu: 11,06 €
Turime sandėlyje
Žalvario žiedas | Diane Chamberlain
-30% su kodu: PATOGU
19,06 €
Kaina su kodu: 13,34 €
Turime sandėlyje
Didelis melas mažame mieste | Diane Chamberlain
-40% su kodu: PATOGU
17,16 €
Kaina su kodu: 10,30 €
Turime sandėlyje
Išsvajota dukra | Diane Chamberlain
-25% su kodu: PATOGU
18,36 €
Kaina su kodu: 13,77 €
Turime sandėlyje
Rasta: 22

Būdama vaikas, rašytoja skaitė knygą po knygos – tai, kaip ir laki, beribė vaizduotė paskatino ir pačiais imtis plunksnos. Tačiau po kelių apsakymų, parašytų sulaukus dvylikos metų, ji nusprendė siekti akademinių, o ne literatūros aukštumų ir atsidėjo mokslams.

Niudžersyje būsima rašytoja mokėsi Galboro valstijos koledže, iš kurio jos kelias driekėsi į San Diegą. Čia esančiame universitete ji įgijo bakalauro ir magistro laipsnius socialinio darbo srityse. Baigusi mokslus keletą metų dirbo įvairiose konsultacinėse bendrovėse, padėdama jauniems žmonėms. Vėliau Diane Chamberlain nusprendė imtis labiau su medicina susijusio darbo – ji dirbo ligoninėse ir privačiai vertėsi psichoterapijos praktika. Šiandien rašytoja gyvena Šiaurės Karolinoje kartu su fotografu John Pagliuca.

Antrą kartą imtis plunksnos ji pabandė dirbdama San Diege. Istorija apie grupę paauglių jau nuo jaunystės slypėjo jos galvoje, tad laukdama vizito pas gydytoją ji išsitraukė rašiklį ir ėmė rašyti. Nuo to laiko rašytoja parašė dvidešimt šešis romanus, kurie tapo bestseleriais, ne vienas jų išverstas į daugybę užsienio kalbų.

Diane Chamberlain puikiai pažįsta žmonių psichologiją, nes ilgą laiką dirbo konsultante ir psichoterapeute. Jos kuriamos istorijos painios, daugiasluoksnės, dažnai narpliojančios sudėtingus santykius tarp vyrų ir moterų, tėvų ir vaikų. Ir nors rašytojos knygos dažniausiai apie meilę, užuojautą ir atleidimą, jose netrūksta paslapties, mistikos ir intrigų. Kaip teigia autorė, ji negali įsivaizduoti labiau jaudinančio dalyko nei žmonių didvyriškų pastangų įveikti gyvenimo negandas – tiek kiekvienam atskirai, tiek veikiant kartu vienoje komandoje. Jos kuriami personažai tikroviški, nes jos išsilavinimas ir patirtis leidžia rašytojai užfiksuoti įtikinančius jų charakterius, pagrįsti elgesio motyvus.

„Tikrasis rašymo džiaugsmas yra žodžiais paliesti savo skaitytojus. Tikiuosi, kad mano pasakojamos istorijos sujaudins jus kokiu nors būdu ir suteiks skaitymo džiaugsmą.“
Diane Chamberlain