0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dmitrij Trockij knygos


Kol aš nesu Aš | Dmitrij Trockij
(14 įvertinimai)
  • Leidėjas: S. Jokužio leidykla-spaustuvė

Kieno rankose yra mūsų likimas? Aukščiausiųjų jėgų, lemties, karmos ar vis dėlto paties žmogaus.

Daugiau
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
Turime sandėlyje


Dmitrij Trockij (1977 birželio 16, Baltarusija, Borisovo miestas) – lektorius, motyvatorius, chiromantas, žmogaus prigimties tyrinėtojas, likimo transformacijos koncepcijos autorius ir rašytojas.

Po vidurinės Dmitrij Trockij įstojo mokytis į Baltarusijos žemės ūkio akademiją. 2002-tais metais Dmitrij gavo žemės tvarkymo specialisto diplomą. Šiuo metu jo gyvenamoji vieta yra Maskva.

Dmitrij Trockij paauglystėje buvo paprastas bei smalsus, kaip ir daugelis jaunuolių. Būdamas 13 metų jis pažvelgė į savo vidinį pasaulį kaip suaugęs ir rimtai susimąstė apie gyvenimo prasmę. Pirmosios perskaitytos knygos ir žurnalai apie likimo prognozavimo meną jam tapo postūmiu, kuris vėliau nulėmė tolesnį domėjimąsi. Būsimasis chiromantas entuziastingai ėmė domėtis ezoterika ir išmoko perprasti žmonių psichologiją. Autorius mokėsi skirtingose mokyklose – Rusijoje ir Indijoje. Ėmė praktikuotis ir per savo gyvenimą perskaitė daugiau nei 20 000 delnų. Dmitrij Trockij analizavo, koks ryšys tarp to, ką žmonės kalba ir kaip elgiasi bei to, kas po to su jais nutinka.

Iš pradžių Dmitrij Trockij chiromantija domėjosi daugiau iš smalsumo ir noro pažinti žmogaus prigimtį, tačiau savo tėvo delne perskaitęs mirtį jis nusprendė keisti žmonių likimus. Taip Dmitrij sukūrė likimo transformacijos koncepciją. Jo tėvas vis dar yra gyvas, o autorius važinėja po pasaulį skaitydamas paskaitas ir padėdamas žmonėms keisti gyvenimus. Savo seminaruose jis konsultuoja žmones, kurie siekia santykių darnos šeimose, nepasitiki savimi, nori tapti laimingais ar atrasti savo gyvenimo kelią.

Dmitrij Trockij teigia, kad jo taikoma metodika yra aprašyta visose populiariausiose religijose ir neprieštarauja biologijos, anatomijos, fizikos bei astronomijos dėsniams. Lektorius apie sudėtingus dalykus moka pasakoti paprastai, pasižymi geru humoro jausmu ir tiki, kad kiekvieną sudėtingą situaciją įmanoma pakeisti. Jis savo mokinius ir klausytojus užkrečia tikėjimu ir noru transformuotis. Dmitrij teigia, kad viskas priklauso nuo žmogaus ir jo noro siekti pokyčių.

Dmitrij Trockij ypač išgarsėjo sudalyvavęs Rusijoje populiarioje laidoje „Ekstrasensų mūšis“. Jo veidas tapo nuolat matomas viešai, lektorius dažnai lanko vaikų namus, senelių prieglaudas, ligonines.

Autorius parašė knygą „Kol aš nesu aš“, kurioje dalijasi asmenine gyvenimo patirtimi ir bando skaitytojus įkvėpti pakeisti savo likimą.