⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Donatas Paulauskas – lyčių lygybės ekspertas, visuomenininkas, dėstytojas, tinklalaidės vedėjas, knygų autorius.

Donatas Paulauskas – Lietuvoje gerai žinoma asmenybė, o jo biografija gausi moksline ir socialine veikla. Autorius Vidurio Europos Universitete Vengrijoje įgijo lyčių studijų magistro laipsnį. Vilniaus universitete jis dėstė paskaitas Lyčių studijų centre.

Donatas Paulauskas knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Lyčių lygybė, feminizmas, žmogaus teisės – pagrindinės temos, aplink kurias sukasi jo mokslinė ir visuomeninė veikla.

Autorius ne tik dėsto paskaitas, bet ir rašo įvairias publikacijas. Donato Paulausko straipsniai nuolat pasirodo didžiausiuose Lietuvos portaluose, tokiuose kaip delfi.lt, 15min.lt, manoteises.lt ir kiti.

Už savo veiklą Donatas Paulauskas buvo apdovanotas. 2014-ais metais Nacionalinės lygybės ir įvairovės apdovanojimuose jis pelnė „Metų pilietiškumo“ prizą. Jis suteiktas už lyčių lygybės idėjų sklaidą ir reikšmingas publikacijas aktualiomis temomis, kurios skatina visuomenę mąstyti ir diskutuoti apie lygiaverčius lyčių santykius bei gajus stereotipus.

Be straipsnių portaluose Donatas Paulauskas taip kuria ir veda tinklalaidę „Šiuolaikiniai vyrai“. Jo laidose kalbama apie tėvystę, autorius kalbasi su įvairiais pašnekovais apie emocinius sunkumus, tėvų ir sūnų santykius, seksizmą, vyriškumą, vyro įvaizdį, stereotipus ir panašiomis temomis.  

2017-ais metais Donatas Paulauskas debiutavo kaip rašytojas. Jo pirmasis kūrinys – knyga apie visuomenę ir feminizmą – „F* - žodis, kurio negalima minėti“. Knygoje autorius bando sugriauti įsigalėjusius stereotipus apie feminizmą. Šis judėjimas apipintas mitais, o feministės piešiamos kaip radikalios, taisyklių nepaisančios moterys. Tačiau Donatas Paulauskas pasitelkė lietuviškus pavyzdžius ir pabandė parodyti, kodėl feminizmas yra reikalingas ne tik moterims, bet ir vyrams.

2019-ais metais pasirodė antra autoriaus knyga „Kam reikalingi verkiantys vyrai: 15 esė vyriškumo tema". Šia knyga Donatas Paulauskas bando pažvelgti į tradicinio vyriškumo persmelktą aplinką. Jis atvirai ir asmeniškai apžvelgia įvairias temas, tokias kaip tėvystė, santykiai, vyriška draugystė, kūnas, emocijos ir t.t.

Pagrindinis autoriaus kūrybos braižas – gebėjimas taikliai atkreipti dėmesį į mūsų visuomenės ydas. Rašytojo darbų vertė – neabejotina. Jis siekia visuomenės sąmoningumo bei lyčių darnos. Jei šios temos jums aktualios – kviečiame knygas įsigyti internetu.