0

Donatas Paulauskas

Donatas Paulauskas – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Donatas Paulauskas kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Donatas Paulauskas knygos


Laivybos kanalai | Donatas Paulauskas, Vytautas Paulauskas
  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla


Daugiau
21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Kam reikalingi verkiantys vyrai | Donatas Paulauskas
  • Leidėjas: Alma littera

15 esė vyriškumo tema.

Daugiau
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (16%)
Turime sandėlyje

F* - žodis, kurio negalima minėti | Donatas Paulauskas
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (26%)
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Donatas Paulauskas savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas