Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Druka knygos

  1. 1
  2. 2

Medvėgalio archeologinio komplekso naujausių tyrimų duomenys |
  • Nemokamas knygos pristatymas
67,29 € 69,99 € *
Turime sandėlyje
Akmenukas bate | Edvinas Krocas
Nuolaida knygai -46%
5,99 € 10,99 € *
Turime sandėlyje
Pasirinkimas | Alfonsas Jonas Navickas
4,92 €
Turime sandėlyje
Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių | Artur Kaulitzky
Nuolaida knygai -28%
1,99 € 2,74 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Leidykla Druka, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Druka leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Druka leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Druka siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Druka ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!