⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Dulkės knyga“ – rašytojo Philip Pullman trilogija, papildanti kitą trijų knygų seriją „Jo tamsiosios jėgos“, kurią sudaro „Auksinis kompasas“, “Aštrusis Peilis“ ir Gintarinis žiūronas“. Pirmoji „Dulkės knygos“ serijos dalis – „Gražioji laukinė“. Ši knyga nukelia 12 metų anksčiau, nei įvykiai nutikę „Jo tamsios jėgos“ pasakojimuose.

Dulkės knyga serija

Rasta: 2

Dulkės knyga 2. Slaptoji sandrauga | Philip Pullman
-5% su kodu: PENKI
18,79 €
Turime sandėlyje
Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė | Philip Pullman
-5% su kodu: PENKI
15,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2


 
Pats rašytojas Philip Pullman teigia, kad maginės fantastikos serija „Dulkės knyga“ nėra nei tęsinys, nei priešistorė – tai lygiavertė trilogija.

„Gražioji laukinė“ papildo skaitytojų žinias apie mistines Dulkes, kurios užėmė svarbų vaidmenį Lairos bei jos draugo Vilo kovoje su Mažųjų aukų ministerija. Šį kartą skaitytojai nusikels į laikus, kai Laira tebuvo dar kūdikis, kuriam iškilo milžiniškas pavojus. Dėl jos gyvybės ir saugumo kausis ištikimi ir narsūs Malkolmas su Alisa. Jų tikslas – įveikti pavojus bei milžinišką potvynį ir mergaitę, kuriai ateityje teks gelbėti pasaulį, pristatyti į saugų Džordano koledžą.

Knygos „Gražioji laukinė“ pasaulis vis dar tas pats – valdomas Magisteriumo. Šiame pasaulyje visi žmonės turi demonus – tarsi už jų kūno ribų egzistuojančias sielas. Šie žvėrelių pavidalo demonai nesitraukia nuo žmonių ir tampa geriausiais draugais bei paguoda.

Maginės fantastikos trilogijos paskutinės dalies skaitytojai vis dar laukia. „Gražioji laukinė“ pasirodė 2017-tais metais. Antra dalis, kurios originalus pavadinimas yra „The Secret Commonwealth“, išleista 2019-tais.

Antroji serijos „Dulkės knyga“ dalis pasakoja apie tą pačią Laira. Prabėgo dvidešimt metų nuo „Gražiosios laukinės“ įvykių. Taigi, šį kartą ji jau dvidešimtmetė mergina, kartu su savo demonu įsitraukusi į keistas ir pavojingas grupes. Kitas knygos veikėjas – Malkolmas, kuris kadaise turėjo užduotį išsaugoti kūdikio gyvybę, o dabar vėl vedamas stipraus teisingumo jausmo neria į pavojus. Palikę pažįstamą pasaulį šie skaitytojų pamilti veikėjai keliauja į Aziją, kur ir toliau vaikosi paslaptingųjų Dulkių paslaptis.

Dažnai teigiama, kad Philip Pullman knygos yra skirtos vaikams ir jaunimui, tačiau tiek serija „Dulkės knyga“, tiek „Jo tamsiosios jėgos“ peržengia vaikiškos literatūros ribas ir patinka tiek mažiems, tiek suaugusiems. Siūlome leidinius pirkti internetu ir įsitikinti tuo patiems.