0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas knygos


Tvarus medžio vaidmuo aplinkos apsaugos technologijose | Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
Daugiau
Kaina internetu: 23,79 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 6.20 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Edita Baltrėnaitė, Pranas Baltrėnas, Arvydas Lietuvninkas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.