⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidiniai su logotipu EGLĖ Klaipėdoje pasirodė 1991-aisias metais. Iš pradžių tai buvo almanachas BALTIJA, paskui lietuvių meilės lyrikos tritomis MUDVIEJŲ VAKARAS, sudarytas teisininko, didžiausio poezijos gerbėjo Juliaus Jasaičio.

Eglės leidykla knygos

Rasta: 146
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Churkano migla | Arvydas Daškus
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,89 €
Turime sandėlyje
Atsivėrimas | Svetlana Levašova
9,99 €
Turime sandėlyje
Apgaulė | Sigitas Benetis
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,59 €
Turime sandėlyje
Sidabrinė avelė | Arvydas Daškus
9,29 €
Turime sandėlyje
Vytautas Poška. Kūryba |
9,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 146
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šių knygų populiarumas ir buvo paskata leisti daugiau knygų, steigti leidyklą.
Vadovaujantis šūkiu PASAULIO CENTRAS TEN, KUR GYVENI, pirmenybė natūraliai susiklostė Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos rašytojams, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos tematikai. Tipiškiausia leidyklos knyga laikytina Algirdo Stankevičiaus 5000 VALANDŲ PO VANDENIU. Autorius po biologijos studijų atvyko į Klaipėdą, mokslinėse ekspedicijose nardė 4 vandenynuose ir 20 jūrų, surinko daugelį eksponatų Lietuvos jūrų muziejui. Lyg geras detektyvas nepaleidžianti knyga alsuoja kelionių romantika, nuotykiais, gamtos pažinimu. Tai populiariausia Klaipėdos knyga, išrinkta miesto bibliotekos skaitytojų 2015-aisiais metais.
ŽEMAIČIŲ ŽEMĖS RŪPINTOJĖLIAI, EINU PER LIETUVĄ, JUOS SUTIKAU GYVENIME, SUGRĮŽTANTYS IŠ PRAEITIES, AISČIŲ PASAKA – tai tik dalis Bernardo Aleknavičiaus fotoapybraižų, liudijančių niekados neužgniaužtą lietuvių patriotizmą, dvasinį aristokratizmą.
Iš Klaipėdos uosto 1961-aisias kapitonas Jonas Pleškys tarybinį karo laivą nuvairavo į Gotlando salą.Tai amerikiečių rašytojui Tomui Clancy suteikė dingstį parašyti romaną RAUDONOJO SPALIO MEDŽIOKLĖ. Režisierius Johnas McTiernanas sukūrė filmą, kuriame lietuvį kapitoną vaidino Seanas Connery. Tikrąją pabėgėlio istoriją parašė jo buvusi kaimynė Amerikos lietuvė Marijona Venslauskaitė Boyle. Anglų kalba šią knygą SEARCH FOR FREEDOM. THE MAN FROM RED OCTOBER išleidome 2005 metais, o LAISVĖS BEIEŠKANT. ŽMOGUS IŠ RAUDONOJO SPALIO pasirodė 2006-aisiais.
Jau ištisa lentyna knygų ir fotoalbumų lietuvių, vokiečių, anglų, rusų kalbomis apie Kuršių neriją, Tilžę, Klaipėdos praeitį ir šiandieną.
Į gimtąją Klaipėdą su naujausia knyga LABIRINTO PRIEANGYJE sugrįžo Romualdas Lankauskas. Rašytojai iš Skuodo, Tauragės, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Kretingos, Mažeikių, Čikagos ir Melburno EGLĖS leidykloje išleido savo kūrinius. Vienos populiariausių šių dienų Latvijos rašytojų Ingos Abelės istorinio romano ŽILVIČIŲ SMŪTKELIS vertimas, kruopščiai bei kūrybiškai atliktas skuodiškio rašytojo Edmundo Untulio,  taip pat į spaustuvę iškeliavo iš EGLĖS leidyklos.
Knygų įvairovė didelė, gal net per didelė, bet kai žmonių kūrybiškumas, visuomeniškumas veržiasi per kraštus, kaip jį sulaikysi...
Antanas Stanevičius, EGLĖS leidyklos direktorius