0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Elaine N. Aron knygos


Itin jautrus vaikas (3-as leidimas) | Elaine N. Aron
(6 įvertinimai)
  • Leidėjas: Sofoklis

Kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia.

Daugiau
Kaina: 9,79 €
Turime sandėlyje

Itin jautrus asmuo. Kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia (3-as leidimas) | Elaine N. Aron
(19 įvertinimai)
  • Leidėjas: Sofoklis

Kokį poveikį jautrumas daro artimiems tarpusavio santykiams ir karjerai, kaip sutvirtinti savigarbą ir atlaikyti visuomenės požiūrį.

Daugiau
Kaina: 10,39 €
Turime sandėlyjeSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Elaine N. Aron vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Elaine N. Aron išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Elaine N. Aron bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Elaine N. Aron – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.