-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Emilie Richards – daugiau nei 70-ies romanų amerikiečių autorė.

Asmeninėje svetainėje pristatydama savo biografiją rašytoja nevengia juokauti.

Emilie Richards knygos


Žavios melagystės | Emilie Richards
10,99 €
Turime sandėlyje

Ji teigia, kad jos gyvenimas nėra toks įdomus, kaip knygų veikėjų, nors, žinoma, ji norėtų pasigirti, kad yra drąsi nardytoja, Australijos pakrantėje ieškanti perlų, ar ministro žmona, gyvenanti mieste, kuriame prasideda žmogžudysčių virtinė.

Tačiau viskas kur kas proziškiau. Kalbėdama apie realybę ši humoro nestokojanti asmenybė sako, kad ji yra laimingai ištekėjusi ir vis dar nerado lavono spintoje. Pora užaugino tris sūnus ir dukrą. Rašytoja teigia, kad vaikai yra tobuliausi jos kūriniai.

Emilie Richards gimė ir užaugo Floridoje, taip pat gyveno Luizianoje, Virdžinijoje, Pensilvanijoje ir Ohajo valstijoje. Kurį laiką ji dirbo terapeute psichinės sveikatos centre, vėliau augino vaikus.

Kažkuriuo momentu moteris suprato, kad jai reikia naujos veiklos, kuria galėtų užsiimti tada, kai nekepa pyragaičių ir netikrina vaikų namų darbų. Ji pradėjo rašyti vien sau, tačiau ilgainiui pajuto, kad būtų smagu jei ir kiti žmonės skaitytų autorės kūrybą. Po daugiau nei septyniasdešimties populiarių romanų, atrodo, rašytojai pavyko! Debiutinė knyga pasirodė 1985-ais metais.

Emilie Richards kuria įvairaus žanro knygas: meilės romanus, maginę fantastiką ir detektyvus. Jos knygos buvo išverstos į daugelį kalbų, tai pat adaptuotos serialams ir filmams. Žaismingas stilius, įtraukiantys siužetai, gilinimasis į socialines problemas – vieni iš pagrindinių autorės kūrybos bruožų. Ji teigia, kad nors materialus uždarbis visada praverčia, visgi didžiausias atlygis yra pats kūrybos procesas. Nors literatūra nėra biografinė, tačiau į ją sudėta visa Emilie Richards meilė ir fantazija.

1994-tais metais Emilie Richards buvo apdovanota „Romance Writers of America RITA“ prizu, skiriamu geriausiems romantinių knygų rašytojams.

Lietuvos skaitytojai su autorės kūriniais susipažinti gali atsivertę serijos „Šenandoa slėnis“ trilogiją, kurią sudaro knygos „Vestuvių žiedai“, „Begalinė grandinė“ ir „Meilės mazgas“. Knygose pasakojama apie trijų skirtingų kartų moterų gyvenimus bei gydančią šeimos, prisiminimų ir meilės galią.

Dar viena knyga, palankiai įvertinta mūsų šalies skaitytojų, yra „Žavios melagystės“. Šis romantinis, tačiau trilerio elementų turintis romanas sulaukė net kelių leidimų. Kviečiame Emilie Richards knygas pirkti internetu ir su geru romanu jaukiai praleisti laisvalaikį.