0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Emily Nagoski – psichologė, rašytoja, tyrinėjanti žmonių seksualumo ir lytinio švietimo klausimus.


Žmonių seksualumu Emily Nagoski susidomėjo 1995-aisiais, dar studijuodama Delavaro universitete. Čia ji mokėsi psichologijos, ją papildė gretutinėmis filosofijos ir kognityvinių mokslų studijomis.

Emily Nagoski knygosEmily planavo tapti klinikine neuropsichologe, padedančia žmonėms atsigauti po insulto ir smegenų traumų, tačiau jai labiau domino lytinio švietimo problemos.


Emily Nagoski teigia dar mokykloje buvusi „moksliukė“ ir tvirtai žinojusi, jog tęs studijas ir sieks magistro laipsnio. Prieš pradėdama magistro studijas, ji norėjo praturtinti savo gyvenimo aprašymą įrašais apie praktinę veiklą, todėl susipažino su bendrabutyje gyvenusiu mediku ir tapo jo asistente.


Emily pagelbėdavo bendramoksliams susitvarkyti su stresu, sprendė tinkamos mitybos, fizinio aktyvumo ir, galiausiai, lytinio gyvenimo klausimus. Netrukus jos veiklą papildė seksualinio smurto prevencija. Ji teigia, kad ši praktinė veikla paliko jos pasaulėžiūroje gilesnį įspaudą nei visi akademiniai dalykai.


Emily Nagoski tęsė studijas Indianos universitete – čia ji įgijo psichologės-konsultantės magistro laipsnį, toliau mokėsi doktorantūroje, tyrinėjo žmogaus seksualumą. Emily bakalauro ir magistro studentams vedė santykių ir komunikacijos, streso valdymo, žmonių seksualumo ir lytinio švietimo kursus.


Šiandien ji visą savo laiką skiria rašymui ir viešoms paskaitoms ir seminarams visuose pasaulio kampeliuose. Jos auditorijose galima sutikti profesionalius psichologus, studentus ir visus, kuriems įdomios seksualumo ir pilnaverčio lytinio gyvenimo temos. Emily Nagoski tikslas – įkvėpti moterims pasitikėjimą savimi ir išmokyti džiaugtis savo kūnu.


Lietuviškai išleistoje Emily Nagoski knygoje „Taip, kaip tau norisi“ remiantis naujausiais smegenų tyrimais kalbama apie moterų seksualumą. Joje teigiama, kad tai unikalus dalykas, tad nėra vieno recepto – kelias į kokybišką seksualinį gyvenimą prasideda nuo savęs pažinimo. Naujausia autorės knyga turėtų pasirodyti 2019 m. pradžioje. Joje bus kalbama apie moterų nuovargį ir išsekimą – autorė teigia, kad jos tai patiria visiškai skirtingai nei vyrai.