⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Erkiulis Puaro“ – knygų serija, kurios kiekvienas leidinys yra vienaip ar kitaip susijęs su garsiuoju privačiu detektyvu Erkiuliu Puaro.

Knygų apie Puaro autorė – Agata Kristi (Agatha Christie). Ji yra viena žymiausių visų laikų detektyvų rašytojų. Iš viso per savo karjerą autorė sukūrė beveik aštuoniasdešimt detektyvų.

Erkiulis Puaro knygos

Rasta: 21

Rasta: 21

Dalį jų kviečiame įsigyti internetu.

Pati pirmoji Agatos Kristi knyga apie Erkiulį Puaro yra „Mįslingas nutikimas Stailze“. Istorija pasakoja apie senąją misis Ingltorp, kurios dešinioji ranka Evelina ėmė ir išvažiavo, o namuose  įsiviešpatavo įtarinėjimai bei grėsmės nuojauta...

Kriminalinis romanas „Žmogžudystė golfo lauke“ yra apie tai, kaip Puaro keliauja į Prancūziją, kur turi ištirti savo kliento žmogžudystę.

Detektyvas „Mėlynojo traukinio paslaptis“ įtrauks byla, kurioje Erkiulis Puaro aiškinsis, kas traukinyje nužudė Rutą Ketering. Seklys netiki pagrindinio įtariamojo kaltumu.

„Žmogžudystė Rytų eksprese“ – vienas garsiausių serijos „Erkiulis Puaro“ kūrinių. Ši knyga jau ne vieną kartą buvo ekranizuota. Garsusis Rytų ekspresas dėl didžiulio snygio priverstas sustoti, o jame aptinkamas milijonieriaus lavonas. Erkiuliui ir vėl teks aiškintis, kas gi įvykdė nusikaltimą.

Knyga „Erkiulio Puaro Kalėdos“ puikiai tiks šventiniam laikotarpiui. Susirinkusią Simeono Li šeimą sukrečia kraupi žmogžudystė. Namų šeimininkas rastas kraujo klane, o bylos imsis ne kas kitas, o Erkiulis Puaro.

Detektyve „Dauba“ garsusis seklys vyksta pietauti į Lusi Enkitel namus, tačiau čia atvykęs randa krauju paplūdusį šeimininką ir pačią Lusi su revolveriu rankoje. Pradėjęs domėtis aplinkybėmis seklys susiduria su daugybe šeimos paslapčių.

„Mirusiojo kvailystė“ – dar vienas knygų serijos detektyvas. Seras Georgas ir ledi Stabs sugalvoja surengti vakarėlį, kuriame inscenizuojama žmogžudystė, o garsi rašytoja apsiima organizuoti „žudiko“ medžioklę. Tačiau be Erkiulio Puaro ši istorija neišsivers!

Knygos apie Erkiulį Puaro jau virto klasika. Jos rekomenduojamos visiems, kurie mėgsta autentišką britišką praeito amžiaus pradžios atmosferą. Erkiulis bylas tiria lėtai, pasitelkia savo erudiciją ir žavi skaitytojus nepaprastu įžvalgumu bei sąmoju. Rekomenduojame kiekvieną knygą, nes visos istorijos yra įtraukiančios ir skirtingos. Ši serija padovanos daug smagių akimirkų.