0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Esta Galgatavičiūtė (g. 1983 m.) – maisto tinklaraštininkė, kulinarinių knygų autorė.

Esta Galgatavičiūtė – Londone įsikūrusi tinklaraštininkė. Čia ji su šeima gyvena jau seniai.

Esta Galgatavičiūtė knygosAtvykusi į Angliją moteris dirbo viešbutyje, vėliau platino įvairius produktus, kūrė papuošalus ir vis dažniau sukosi virtuvėje, taip pamažu socialiniame tinkle „Facebook“ gimė tinklaraštis „Valgau be sąžinės graužimo“.

Estą Galgatavičiūtę tinklaraštį apie maistą paskatino asmeninės priežastys, o blogo atsiradimas tapo lūžiu profesinėje biografijoje. Sulaukusi sūnaus moteris susidūrė su svorio problema. Kaip ir daugelis likimo draugių ji puolė bandyti įvairias dietas, o galiausiai jų nukankinta ir nusivylusi savimi suprato, kad svarbiausia keisti požiūrį į maistą. Tuo metu apie tokius dalykus mažai kas kalbėjo ir Esta nusprendė imtis iniciatyvos.

Moteris ėmė dalintis sveikais receptais, ieškojo atsakymų į klausimus ar sveikas maistas gali būti skanus, ar tikrai norint numesti svorio reikia aukoti mėgstamus patiekalus, kur slypi skonio ir naudos balansas. Šiomis paieškomis Esta dalijosi su savo tinklaraščio skaitytojais ir sutraukė jų milžinišką būrį. „Facebook“ sekėjų skaičius jau seniai perkopė 120 tūkstančių, dar daugiau nei 40 tūkstančių žmonių yra „Instagram“ profilio gerbėjai.

Estos Galgatavičiūtės kūrybos bruožai lengvai atpažįstami, nes jos spalvingos nuotraukos nesupainiojamos, o paprasti, bet patrauklūs tekstai įtraukia į diskusijas. Atėjo metas, kai moters kūryba buvo pastebėta ir ji gavo leidyklos „Alma Littera“ pasiūlymą parašyti knygą.

Taip 2016-tais metais gimė knyga, kurios pavadinimas toks kaip ir tinklaraščio – „Valgau be sąžinės graužimo“. Čia autorė dalijasi sveikesnės mitybos principais, svorio metimo patarimais ir asmeninėmis istorijomis. Esta Galgatavičiūtė knygą parengė savarankiškai: ji pati gamino patiekalus, juos aprašė ir fotografavo. Pirmasis tiražas buvo išgrobstytas žaibiškai.

2020-tais metais autorės sekėjus pasiekė džiugi žinia – maisto tinklaraštininkė parengė dar vieną knygą, kuri vadinasi tiesiog „Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga“. Šį kartą Esta daug dėmesio skiria atsakingam vartojimui. Ji atskleidžia, kaip tinkamai susiplanuoti valgiaraštį, kad džiaugtųsi namiškiai, piniginė ir planeta.

Esta Galgatavičiūtė savo soc. tinkluose dažnai rengia įvairius iššūkius. Ji pasiryžusi įrodyti, kad įmanoma apsipirkti be plastiko, iš vienos vištos pagaminti tris patiekalus šeimai ar iš nedidelės sumos maitintis sveikai ir kokybiškai. Autorė maisto pasaulyje yra gana autoritetinga asmenybė, ji dažnai cituojama kituose tinklaraščiuose, visada turi įdomių minčių. Tad knygas pirkti internetu kviečiame ne tik kulinarinės literatūros gerbėjus, bet ir visus kitus, neabejingus ekologijai.