0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Eugenijus Laurinaitis knygos


Žvilgsnis iš veidrodžio. Moters kelias per gyvenimą vyro akimis | Eugenijus Laurinaitis
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Alma littera


Daugiau
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 1.80 € (14%)
Turime sandėlyje

Psichoanalitinė psichoterapija | Eugenijus Laurinaitis, Liudmila Andrikienė, Raimundas Milašiūnas
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Vaistų žinios


Daugiau
Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems | Eugenijus Laurinaitis, Raimundas Milašiūnas
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Vaistų žinios


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsiteSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Eugenijus Laurinaitis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Eugenijus Laurinaitis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Eugenijus Laurinaitis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Eugenijus Laurinaitis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.