⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Francesc Miralles (Francesc Miralles, g. 1968 m. rugpjūčio 27 d., Barselona, Ispanija) - katalonų rašytojas, vertėjas, muzikantas, keliautojas, žurnalistas.

Francesc Miralles gimė siuvėjos ir biuro tarnautojo šeimoje. Mokėsi katalikiškoje mokykloje, vėliau įstojo į žurnalistiką Barselonos universitete, tačiau po keturių mėnesių studijas metė.

Francesc Miralles knygos

Rasta: 3

Vabi sabi | Francesc Miralles
3,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Neilgai dirbo pradinėje mokykloje anglų kalbos mokytoju.

Taip pačiais metais pradėjo dirbti padavėju bare, iš ten grojusių muzikantų išmoko skambinti fortepijonu. Po metų vėl įstojo į Barselonos universitetą - šikart į anglų filologijos fakultetą. Po trejų metų vėl metė mokslus ir ir išvyko į kelionę aplink pasaulį.
Karo Balkanuose metu gyveno Kroatijoje ir Slovėnijoje. Tų laikų patirtis vėliau tapo knygos „Balkan Cafe“ pagrindu.

Grįžęs į Barseloną Francesc Miralesas vėl nusprendė mokytis - šįkart studijavo vokiečių filologiją. Baigė magistrantūrą. Literatūrinę veiklą pradėjo kaip vertėjas, vėliau dirbo redaktoriumi.

Pirmasis jo romanas buvo skirtas vaikams, jis vadinosi „Haiku Alice“ iš karto buvo labai teigiamai sutiktas tiek kritikų, tiek skaitytojų, gavo daugybę apdovanojimų ir buvo parduota dideliu tiražu. Nuo to laiko Francesc Mirales gyvena tik iš rašymo.

Lietuvių kalba išleistos trys rašytojo knygos „Maži dalykai dideli“, „Vabi sabi, arba Romanas apie netobulumo grožį“ ir kartu su Hector Garcia parašyta knyga "Ikigai. Ilgo ir laimingo gyvenimo paslaptys".