-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Fredrik Backman (1981 m. birželio 2 d., Stokholmas, Švedija) - švedų rašytojas ir tinklaraštininkas.

Gimė Stokholme, užaugo Helsingborge. Studijavo teologiją, bet mokslus metė. Dirbo sunkvežimio vairuotoju. 2006 m. pradėjo rašyti straipsnius laikraščiui Helsingborgs Dagblad, o nuo 2007 m. pavasario - Stokholme įsikūrusiam Moore žurnalui.

Fredrik Backman knygos


Gyveno kartą Uvė | Fredrik Backman
11,59 €
Turime sandėlyje
Lokių miestas | Fredrik Backman
17,39 €
Turime sandėlyje
Nerimo žmonės | Fredrik Backman
14,29 €
Turime sandėlyje
Mes prieš jus | Fredrik Backman
18,99 €
Turime sandėlyje

Po pusantrų metų jis tapo laisvai samdomu „freelanceriu“.


2009 m. Fredrik Buckman susituokė ir po metų tapo tėvu. Jo pirmasis „blogas“ vadinosi Bröllopsbloggen (Vestuvių dienoraštis). Jame Backmanas pasakojo apie tai, kaip jis ruošėsi šiems svarbiems įvykiams.
2010 m. jis rašė žurnalui Magazine Café ir OS-bloggen, kuris buvo skirtas 2010 m. žiemos olimpinėms žaidynėms.


2012 m. Fredrik Buckman parašė keletą straipsnių laikraščiui Metro. Tais pačiais metais jis debiutavo kaip rašytojas - tą pačią dieną buvo išleistos dvi jo knygos! - „Gyveno kartą Uvė“ („En man som heter Ove“) ir „Dalykai, kuriuos mano sūnus turėtų žinoti apie gyvenimą“ („Saker min son behöver veta om världen“).

2013 m. rugsėjo mėn. pasirodė jo trečioji knyga „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ („Min mormor hälsar och säger förlåt“). Po metų pasirodė romanas „Čia buvo Brita Marija“ („Britt-Marie var här“). Visų Backmano knygų skiriamasis bruožas - puikus humoras ir gyvenimiška išmintis.