0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Garnelis knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pepė Ilgakojinė | Astrid Lindgren
Nuolaida knygai -26%
11,99 € 15,99 € *
Rasmusas klajūnas | Astrid Lindgren
Nuolaida knygai -26%
8,69 € 11,59 € *
Pasakos | Astrid Lindgren
Nuolaida knygai -26%
9,59 € 12,79 € *
Kerstina ir aš | Astrid Lindgren
Nuolaida knygai -26%
8,69 € 11,59 € *
Brolių Grimų pasakos | Broliai Grimai
Nuolaida knygai -26%
12,99 € 17,39 € *
Merė Popins parke | P. L. Travers
Nuolaida knygai -26%
8,89 € 11,89 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Garnelis, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Garnelis leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Garnelis leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Garnelis siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Garnelis ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!