Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gediminas Kalčinskas knygos

Rasta: 4

Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas | Gediminas Kalčinskas, Valdas Jagminas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
126,98 €
Kaina su kodu: 114,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, I tomas | Gediminas Kalčinskas, Valdas Jagminas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
98,93 €
Kaina su kodu: 89,04 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Buhalterinė apskaita (su leidiniu „Užduotys ir jų sprendiniai“) (9-oji laida) | Gediminas Kalčinskas, Rūta Kalčinskaitė-Klimaitienė
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
159,82 €
Kaina su kodu: 143,84 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gediminas Kalčinskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gediminas Kalčinskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gediminas Kalčinskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gediminas Kalčinskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.