0

Gediminas Marčiukaitis

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gediminas Marčiukaitis knygos


Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai | Gediminas Marčiukaitis
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
Daugiau
Kaina internetu: 17,19 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 5.80 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai | Gediminas Marčiukaitis
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
Daugiau
18,86 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje

Statybos procesų technologija | Andrejus Karablikovas, Edmundas Kazimieras Zavadskas, Gediminas Marčiukaitis, Henrikas Nakas, Pranas Malinauskas, Pranas Mikšta, Romualdas Sakalauskas
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 6.40 € (42%)


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gediminas Marčiukaitis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gediminas Marčiukaitis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gediminas Marčiukaitis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gediminas Marčiukaitis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.