0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gintaras Aleknonis knygos


Ačiū tiems, kurie išgirdo | Gintaras Aleknonis
  • Leidėjas: Bernardinai.lt


Daugiau
Kaina internetu: 4,16 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.83 € (17%)
Turime sandėlyje

Naujoji cenzūra | Gintaras Aleknonis
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Lithuanian Theater | Gintaras Aleknonis, Helmutas Šabasevičius
  • Leidėjas: Kultūros, filosofijos ir meno institutas
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gintaras Aleknonis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gintaras Aleknonis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gintaras Aleknonis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gintaras Aleknonis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.