⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gintaras Chomentauskas (g. 1957 m. liepos 27 d., Klaipėda, Lietuva) – psichologas, psichoterapeutas, socialinių mokslų daktaras, redaktorius.


Gintaras Chomentauskas psichologijos mokslus baigė Vilniaus universitete 1980 m. Vėliau iki 1985 m. studijas tęsė Maskvos Lomonosovo universitete, kur apgynė daktaro disertaciją.

Gintaras Chomentauskas knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Ji Lietuvoje buvo nostrifikuota 1993 m. Žinias apie santuokos, šeimos ir vaikų terapiją 1991–1992 m. mokslininkas gilino studijuodamas JAV, Kalifornijos Šeimos studijų centre – čia jis įgijo magistro laipsnį.


Psichologas dirbo tiriamąjį ir pedagoginį darbą. 1980–1985 m. jis buvo Pedagogikos Mokslo tyrimo instituto asistentas, vėliau dėstė Vilniaus pedagoginiame universitete, kurį paliko 1993 m. VPU nuo 1988 m. užėmė docento pareigas. Keletą metų jis buvo ir Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos katedros docentas. Vėliau tapo žurnalo „Psichologija Tau“ vyriausiuoju redaktoriumi.


Ilgą laiką Gintaras Chomentauskas vadovauja Žmogaus studijų centrui. Tai – konsultacinė įmonė, savo veiklą pradėjusi 1991 m. ir sėkmingai tęsianti ją iki šiol. Centro specialistai remiasi naujausiomis taikomosios psichologijos ir vadybos žiniomis, konsultuoja verslą, šeimas ir individualius asmenis. Žmogaus studijų centre Gintaras Chomentauskas yra atsakingas už administravimą ir mokslinių taikomųjų tyrimų vykdymą, jis taip pat dėsto Psichologijos akademijoje. Pagrindinės jo kursų temos – šeimos santykiai, emocinis intelektas, komunikacija ir lyderystė.


Per savo karjerą psichologas stažavosi JAV, Ispanijoje, Nyderlanduose, Čekijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Vokietijoje, Suomijoje. Didelį dėmesį mokslininkas skyrė šeimos terapijai, tačiau tarp jo išklausytų kursų yra ir Geštalto psichologijos pagrindai, ir šiuolaikinės žmogiškųjų išteklių vadybos mokymai. Jis yra sukūręs daugiau kaip 40 mokymo programų ir prisidėjęs prie daugiau nei dešimties knygų autorystės. Su kolegomis rengia metodines priemones, yra parašęs per 50 mokslinių straipsnių.


Šiuo metu didžiausią dėmesį vyras skiria konsultacinei veiklai, o jo komentarus dažnai galima matyti žiniasklaidoje. Čia jis paprastai aptaria su visuomenės laime ir psichikos sveikata susijusius klausimus.