0

Gintaras Kalinauskas

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gintaras Kalinauskas knygos


Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija | Gintaras Kalinauskas, Remigijus Sipavičius
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 1.80 € (19%)
Turime sandėlyje

Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija | Gintaras Kalinauskas
  • Leidėjas: Registrų centras
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika | Gintaras Kalinauskas
  • Leidėjas: Registrų centras
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gintaras Kalinauskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gintaras Kalinauskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gintaras Kalinauskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gintaras Kalinauskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.