0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gintautas Kęstutis Ivanickas (g. 1967 m. vasario 16 d. Kaune) – lietuvių fantastikos rašytojas, vertėjas.

Gintauto Kęstučio Ivanicko vardas puikiai žinomas fantastinės literatūros pasaulyje, o autoriaus biografija neatsiejama nuo fantastų bendruomenės.

Gintautas Kęstutis Ivanickas knygosJis ne vienerius metus dirbo leidykloje „Eridanas“, išvertė daug fantastinių knygų, tarp jų ir garsaus rusų rašytojo Sergej Lukjanenko kūrybą.

Pirmasis Gintauto K. Ivanicko apsakymas „Nubrauk sapnus man nuo akių“ buvo įtrauktas į 1997-ų metų šiuolaikinės fantastikos almanachą „Kaukas. Vasara’97“. Kūrinys išverstas į kelias užsienio kalbas, o konkurse „Geriausia Lietuvos fantastika 1998“ apdovanotas paskatinamuoju prizu.

Autoriaus apsakymai ne vieną kartą buvo spausdinami rinkiniuose „Geriausia Lietuvos fantastika“ ir pelnė įvairių premijų.

2003-iais metais pasirodė debiutinė knyga „Laumės mėnuo“, laikoma pirmuoju lietuvių autorių maginės fantastikos žanro romanu. Kiekvienais metais rengiamame fantastų festivalyje Lituanicon XIV „Laumės mėnuo“ knyga buvo išrinkta geriausiu lietuvių fantastikos kūriniu. Knyga nugalėjo net dvidešimt konkurentų.

2016-ais metais išleista antroji Gintaro Kęstučio Ivanicko knyga „38 minučių karas ir kitos istorijos įdomybės“. Tai jau kiek kitokio žanro leidinys. Istorinėse miniatiūrose autorius įtraukiančiai, šmaikščiai ir įdomiai pasakoja visokias istorijos nuotrupas apie keisčiausius ginklus, netikėčiausias katastrofas, trumpiausią karą, išradingiausius nusikaltimus, intriguojančias lažybas, intrigas, asmenybes ir kitas įdomybes.

Naujausias rašytojo kūrinys – maginės fantastikos žanro knyga „Tamsa ryja tamsą“, pasirodžiusi 2019-ais metais. Knyga pradėjo „Umbros kronikų seriją“. Viename interviu autorius teigė, kad savo kuriamą pasaulį norėjo pavadinti įdomiu ir mažai girdėtu žodžiu, kuris reikštų slėptuvę. Juk Umbros pasaulyje žmonės atsirado bėgdami iš kitur. Umbra siejama su žodžiu anglišku žodžiu umbrella bei lotynišku žodžiu, reiškiančiu tamsiausią šešėlio dalį.

Knygą „Tamsa ryja tamsą“ fantastikos gerbėjai sutiko labai palankiai ir nekantraudami laukia tęsinio. Rašytojas Gintautas Kęstutis Ivanickas moka įtraukti į kovų, intrigų, meilės ir magijos sūkurį. Pagrindiniai jo kūrybos bruožai – atidumas detalėms, įvairialypiai veikėjų charakteriai ir nepaprastai įdomūs kuriami pasauliai, pasižymintys gyliu.

Rašytojas – fantastinės literatūros populiarintojas ir mylėtojas, tad kviečiame atrasti šį žanrą, pamėgti ir patogiai pirkti internetu.