0

GPP

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

GPP knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kaip išgelbėti kalėdas (DVD) |
Nuolaida knygai -26%
4,49 €
5,99 € *
Mažasis vampyras (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

Baisa - Pabaisa (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

Fiksikai. Didžioji paslaptis (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

Monstrų šeimynėlė (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

Aviukas Šonas. Su fermerio diena (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla GPP, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena GPP leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas GPP leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos GPP siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla GPP ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!