0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė – vizažo meistrė, grožio salono „Greta Make Up Artist“ Kaune įkūrėja, knygų „Makiažo galia“ ir „Makiažo receptai: daugiau nei 50 makiažo receptų ir pradedančiajam, ir siekiančiam tobulybės savo makiažo darbuose“ autorė.


Greta Girdžiūtė gimė Raseiniuose, čia baigė tuometinę Raseinių 1-ąją vidurinę mokyklą.

Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė knygosDaryti makiažus pradėjo dar besimokydama devintoje klasėje, o vos sulaukusi 18 metų, būdama vienuoliktokė, pradėjo lankyti makiažo kursus ir mokytis šio amato subtilybių iš geriausių to meto makiažo meistrų Lietuvoje. Baigusi vidurinę mokyklą įstojo studijuoti kosmetologės-vizažistės specialybę. 2015 m. tapo diplomuota grožio-kosmetologijos specialiste.


Greta Girdžiūtė yra įkūrusi dvi grožio studijas – gimtuosiuose Raseiniuose ir Kaune. Moko makiažo subtilybių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse – Airijoje, Anglijoje, Norvegijoje. 2016 metais laimėjo IV vietą Paryžiuje vykusiame Europos OMC čempionate ir I vietą nuotakos rungtyje ,,Pelenės“ renginyje. Taip pat nuolat dalyvauja įvairiuose grožio specialistų konkursuose, TV projektuose, dirba su klientais.


2012 metais Greta Girdžiūtė pradėjo mokytis „Life Style School“, taip pat mokėsi blakstienų priauginimo; 2014 m. studijavo Kauno kolegijoje kosmetologiją ir lankė kursus mokykloje „Carolina.lt“. 2016 metais Greta Girdžiūtė išleido pirmąją knygą „Makiažo galia“, kuri netrukus tapo bestseleriu. 2018 metais ištekėjo ir tapo Greta Girdžiūte-Kazlauskiene bei pristatė antrąją knygą „Makiažo receptai“.


Autorė per septynerius darbo grožio srityje metus ne tik pritraukė daug ištikimų klientų, bet ir subūrė didelį būrį gerbėjų socialiniuose tinkluose. Instagram tinkle ji turi beveik 8,5 tūkstančio sekėjų, Facebook tinkle – daugiau nei 11,5 tūkstančio, o jos įrašus ir vaizdo pamokėles Youtube stebi beveik 5 tūkstančiai žmonių.


Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė tiek gyvenime, tiek knygose pasakoja apie tai, kad kosmetikos priemonių kokybė ne visada priklauso nuo kainos, ji skatina naudoti natūralią kosmetiką ir pasakoja apie jos naudą jautriai, probleminei ar paauglių odai. Autorės knygos puikiai tinka tiek pradedančioms mokytis šio meno, tiek jau patyrusioms moterims ar net norintiems tapti makiažo meistrais. Jauna ir ambicinga moteris žavi klientus profesionalumu ir ateityje tikisi ne tik plėsti savo verslą, bet ir dalintis informacija, kad kuo daugiau moterų išmoktų paprastų triukų, padedančių ne tik gražiau atrodyti, bet ir labiau pasitikėti savimi.