-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grišų trilogija – maginės fantastikos knygų serija, kurią sukūrė „New York Times“ bestselerių autorė Leigh Bardugo.

Grišų trilogija knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Istorija pasakoja apie Ravkos karalystės karę Aliną Starkovą, kuri atranda turinti magiškų sugebėjimų.

Atskirta nuo savo aplinkos Alisa siunčiama treniruotis kartu su Grišais – magiškojo šalies elito, kuriems vadovauja paslaptimis apgaubtas Darklingas, nariais. Paprastai Grišai savo galias išlaisvina jau vaikystėje, todėl Alina laikoma ypatinga.

Darklingas mano, kad Alisa vienintelė turi galią nugalėti karalystei grasinančias tamsos jėgas. Šios paslaptingos galios išbandys senų aljansų stiprybę, magijos ribas ir iš įbaugintos merginos išaugins lyderę.        

Grišų trilogijos knygų serija pasižymi įspūdingu, unikaliu, detalėmis turtingu pasauliu. Akylesni skaitytojai pastebės, kad aplinka šiek tiek primena carinę Rusiją. Pati autorė Leigh Bardugo turi šiek tiek rusų kraujo ir savo knygose, skirtose jaunimui, norėjo šiek tiek netradiciniu būdu papasakoti apie šalies kultūrą.

Maginės fantastikos knygos, vos pasirodžiusios knygynuose, sužavėjo viso pasaulio skaitytojus. Juk čia ir nuotykiai, ir meilės trikampis, ir tamsus, baugus fantastinių būtybių pilnas pasaulis, ir intrigos bei kovos dėl išlikimo!

Grišų trilogiją sudaro trys dalys. Pirmoji knyga – „Šešėlis ir kaulas“. Čia skaitytojai susipažįsta su maginiu pasauliu, Grišų klanu, jų galiomis, priešais ir pagrindiniais veikėjais – Alina Starkova, jos vaikystės draugu Malu ir žaviuoju antagonistu Darklingu. Netikėtai savyje atradusi galias, Alina pradeda mokytis su Grišais ir rengiasi kovai už karalystės išlikimą.

Antroji knygų serijos dalis – „Šturmas ir audra“. Ir vėl laukia daugybė veiksmo, į kurį autorė skaitytojų pamėgtus veikėjus įmeta nuo pat pirmųjų puslapių. Komplikuoti meilės trikampiai ar net keturkampiai, priešai, ten kur nesitiki ir intrigos neleis nuobodžiauti, o užvertę paskutinį puslapį ieškosite kitos dalies!

Trečioji knyga – „Nuopuolis ir pakilimas“. Kaip ir priklauso, paskutinėje dalyje laukia galutinė gėrio ir blogio kova. Tik kas čia yra gėris, o kas blogis? Autorė nuobodžiauti neleidžia, siužetas vingiuoja, veikėjams tenka narplioti paslaptis ir vaikytis Ugnies paukštę.

Jei Grišų trilogijos pasaulis patiko – nudžiuginsime. Autorė Leigh Bardugo tame pačiame pasaulyje apgyvendino ir naujos serijos, kuri prasideda knyga „Šešetas varnų“, veikėjus.