⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užsukę į grožinės literatūros detektyvų skiltį išvysite ir interneto knygyno kategoriją „Rusų detektyvai ir trileriai“. Čia siūlome įdomius, savitus, naujus ir populiarius kriminalinius romanus bei trilerius.

Rasta: 49
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Likę gyvi | Jana Vagner
7,19 €
Turime sandėlyje
Vongo ežeras | Jana Vagner
14,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 49
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Viena populiariausių kategorijos „Rusiški detektyvai ir trileriai“ autorių – Julija Latynina. Jos knygas internetu įsigyti galite už itin patrauklią kainą. Rašytojos kūriniuose grumiasi bankininkai, kriminalinio pasaulio atstovai ir politikai. Autorės romanai dovanoja nuotykius ir veiksmo filmo vertus scenarijus, kuriuose atskleidžiamos ne pačios gražiausios šiuolaikinės Rusijos peripetijos.

Skilties „Rusų detektyvai ir trileriai“ TOP žvaigždė – rašytoja Darja Doncova. Išpardavimų bei akcijų metu jos knygas taip pat įsigysite už patrauklią kainą. Knygyne rasite tiek pavienius kriminalinius romanus, tiek ir jų rinkinius.

Darjos Doncovos knygos populiarios, nes skaitytojai gali lengvai susitapatinti su pagrindiniais veikėjais. Painius nusikaltimus tiria ne profesionalūs detektyvai, o prasisiekusi aukštuomenės damutė Daša, kuri visur kaišo savo ilgą nosį ir įsivelia į neįtikėtinas istorijas. Rekomenduojame Darjos Doncovos romanus tiems, kurie mėgsta gerą humorą. Autorė tikrai moka pasijuokti iš savo šalies kasdienybės.

Kalbėti apie rusų detektyvus bei trilerius ir neužsiminti apie Aleksandrą Marininą yra tiesiog neįmanoma. Ši autorė, ko gero, skaitomiausia ir mylimiausia. Rašytoja sukūrė detektyvų seriją apie Maskvos kriminalinės policijos darbuotoją Anastasiją Kamenskają. Itin protinga moteris išnarpliojo daugybę žmogžudysčių, politinių ir verslo intrigų bei užkariavo skaitytojų širdis.

Aleksandra Marinina kuria knygas ne tik apie Anastasiją Kamenskają. Savo skaitytojams ji siūlo ir pavienių, gyvenimiškų detektyvų bei šeimos sagų.

Tarp rusų trilerių populiarus ir autorės Jana Vagner kūrinys „Vongo ežeras“. Jis pasakoja, kaip Rusijoje, o ir visame pasaulyje, plinta nepažįstamas virusas. Maksviečių grupė bando kirsti šalį ir nuvykti į tolimą salos trobelę. Šį kūrinį skaitytojai palankiai vertino ir anksčiau, tačiau prasidėjus COVID-19 pandemijai, knygos populiarumas šoko į TOP aukštumas. Siūlome romaną saugiai pirkti online ir kartu su veikėjais leistis į išgyvenimo nuotykį.

Tarp skaitytojų mėgstamas ir rašytojas Valerijus Karyševas, sukūręs trilogiją apie vieną žymiausių Rusijos samdomų žudikų – Aleksandrą Soloniką. Pats autorius anksčiau buvo advokatas ir atstovavo ne vienoje garsioje Rusijos nusikaltėlių byloje. Savo knygoje „Aš buvau mafijos advokatas“ jis dalijasi visa šia patirtimi.

Atkreipkite dėmesį ir į autorę Mariną Achmedovą, kuri pelnė ne vieną prestižinę literatūrinę premiją.

Rusiški detektyvai bei trileriai patinka tiek vyrams, tiek moterims. Veiksmas vyksta šalyje, kuri suaugusiems skaitytojams gana neblogai pažįstama, todėl itin lengva įsijausti į aplinką bei siužetą. Jaunimui šios knygos gali būti įdomios kaip priemonė, suteikianti progą nenuobodžiai susipažinti su tam tikromis mūsų kaimynų socialinio gyvenimo peripetijomis.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Rusų detektyvai ir trileriai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Rusų detektyvai ir trileriai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Rusų detektyvai ir trileriai?