⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Vampyrai – siaubo bei fantastinių knygų veikėjai, jau nuo seno kurstantys įvairių rašytojų ir skaitytojų vaizduotę. Knygos apie vampyrus dažnai sulaukia daug dėmesio ir vos pasirodžiusios kuriam laikui patenka tarp TOP skaitomiausių leidinių. Rekomenduojame internetu įsigyti intriguojančių pasakojimų ir atrasti žavingų kraujasiurbių pasaulį!

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Jaunatis | Stephenie Meyer
(1 įvertinimai)
 • Leidėjas: Alma littera

Antroji ciklo knyga.

Daugiau
Kaina: 6,99 €
Turime sandėlyje

Užtemimas | Stephenie Meyer
(47 įvertinimai)
 • Leidėjas: Alma littera

Trečioji ciklo dalis.

Daugiau
Kaina: 7,39 €
Turime sandėlyje

Saulėlydis | Stephenie Meyer
(126 įvertinimai)
 • Leidėjas: Alma littera

Pirmoji ciklo knyga.

Daugiau
Kaina: 6,99 €
Turime sandėlyje

Brėkštanti aušra | Stephenie Meyer
(62 įvertinimai)
 • Leidėjas: Alma littera

Ketvirtoji „Saulėlydžio saga“ ciklo dalis.

Daugiau
Kaina: 7,89 €
Turime sandėlyje

Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
(12 įvertinimai)
 • Leidėjas: Alma littera

Jaunimui nuo 14 metų.

Daugiau
Kaina: 11,99 €
Turime sandėlyje


Drakula | Bram Stoker
(13 įvertinimai)
 • Leidėjas: Obuolys


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsitePadermė. 1-oji knyga | Guillermo del Toro, Ruth Hogan
(7 įvertinimai)
 • Leidėjas: Obuolys
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Knygos apie vampyrus pasižymi įvairove: nuo klasikos iki jaunimo (angl. Young adult) literatūros. Skaitytojus vilioja šiuose leidiniuose vaizduojamas tamsus, baugus pasaulis, paranormalūs reiškiniai ir originalūs veikėjai.

Pirmosios istorijos apie šiuos kraują siurbiančius veikėjus sklido iš lūpų į lūpas. Tokie pasakojimai yra įvairių šalių, pavyzdžiui, Vengrijos ir Rumunijos folkloro dalis. Vėliau mistiniai ir paranormalių galių turintys personažai persikėlė ir į literatūrą, kiną bei kitas meno formas.

Ko gero viena žinomiausių knygų apie vampyrus yra rašytojo Bram Stoker romanas „Drakula“, pirmą kartą išleistas dar 1897-ais metais ir pasakojantis apie pagrindinių veikėjų kovą su aristokratišku vampyru. Drakulos vardas šiandien dažnai naudojamas bendrąja prasme, kai norima įvardinti vampyrus.

Tarp vienų žymiausių šiuolaikinių vampyrų – autorės Stephenie Meyer personažai. Jaunimui skirta serija „Saulėlydis“ sulaukė milžiniško populiarumo, kurį pakurstė ekranizacija. Istorija pasakoja apie vidurinės mokyklos mokinę Belą įsimylėjusią vieną iš miestelyje gyvenančios vampyrų šeimos narių.

Patrauklūs veikėjai, įtraukiantis siužetas ir nepaprasta meilė Stephenie Meyer knygų seriją iškėlė į aukštumas – parduota daugiau nei 160 milijonų egzempliorių. Po penkiolikos metų nuo pirmosios dalies pasirodymo autorė išleido ir dar vieną knygą. Jei pirmosios keturios buvo pasakojamos Belos vardu, tai penktoji – duoklė vyrams. Balsą gavo Belos mylimasis Edvardas.

Dar vienas vardas, kurį rasite vampyrų klasikos lentynėlėje – Anne Rice. Tai kultinės knygos „Interviu su vampyru“ autorė. Kūrinys įkvėpė garsų filmą, kuriame vaidino žymiausios kino žvaigždės Tom Cruise, Brad Pitt, Antonio Banderas ir Kirsten Dunst. Beje, „Interviu su vampyru“ sulaukė ir kelių tęsinių.

Literatūros pasaulyje, kaip ir visur kitur, vyrauja mados, tad tam tikru metu pasirodė ne viena serija apie vampyrus. Ypač įdomų ciklą sukūrė rašytoja Charlaine Harris. Knyga „Miręs iki sutemų“ prasidėjusi serija laikoma pagrindine „Saulėlydžio“ įkvėpėja. Įdomių knygų parašė ir L. J. Smith, Guillermo del Toro, Ruth Hogan, Richelle Mead, John Ajvide Lindqvist, Darren Shan ir kiti autoriai.

Knygos apie vampyrus patrauklios, įdomios ir skirtingos. Todėl kiekvienas naujas kūrinys sulaukia daug dėmesio. Rekomenduojame geriausius skaitinius įsigyti internetu. Čia už gerą kainą įsigysite ir kitų leidinių visai šeimai, juk turime, ką pasiūlyti ir vyrams, ir moterims, taip pat suaugusiems bei vaikams. Pasinaudokite akcijomis ir išpardavimais – pirkti online dažnai pigiau!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Knygos apie vampyrus?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Knygos apie vampyrus?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Knygos apie vampyrus?