⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Internetinio knygyno kategorija „Lietuvių autorių knygos“ kviečia savo lentynas papildyti populiariausias mūsų šalies autorių kūriniais. Čia moksleiviai ras rekomenduojamos literatūros, o suaugusieji įdomių modernių romanų, poezijos, dramos kūrinių, nuotykių ir istorinių romanų.

Rasta: 9807
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ribinis laikas | Karolina Ringys
  • Nauja knyga
18,69 €
Turime sandėlyje
Placebas | Jurga Ivanauskaitė
  • Nauja knyga
16,49 €
Turime sandėlyje
Išsiduosi. Balsu | Vanda Juknaitė
10,39 €
Turime sandėlyje
Riešutų duona | Saulius Šaltenis
  • Nauja knyga
12,69 €
Turime sandėlyje
Vilko valanda | Andrius Tapinas
6,89 €
Turime sandėlyje
Nematomas pasaulis | Audrius Empatas
  • Nauja knyga
20,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9807
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvos autoriai tikrai turi ką pasiūlyti tiek patyrusiems skaitytojams, tiek vyresnio amžiaus vaikams, o mes užtikriname, kad internete pirktos naujos lietuvių knygos pirkėjus pasiektų sklandžiai ir greitai. Patrauklios akcijos patiks jūsų piniginei, o išpardavimų skiltį nuolat papildome populiariais leidiniais už mažą kainą.

Įdomią knygą rasite nesunkiai – kategoriją „Lietuvių literatūra“ suskirstėme į kelias temas, o online pirkti patogu dar ir dėl to, kad knygyne puikiai veikia paieška. Reikia rekomendacijų? Siūlome pasižvalgyti po TOP autorių knygas. Mūsų populiariausi yra Kristina Sabaliauskaitė, Vincas Mykolaitis-Putinas, Jurgis Kunčinas, Balys Sruoga, Regimantas Dima, Ruta Sepetys ir kiti.

Tokie skaitomiausi kūriniai, kaip „Altorių šešėly“, „Tūla“ ar „Dievų miškas“ jau tapo klasika, o „Silva Rerum“ ar „Tarp pilkų debesų“ – neabejotinai taps.

Dar viena lietuviškos literatūros tema apima poeziją bei dramą. Čia talpiname tiek gerai žinomų poetų knygas, pavyzdžiui, Vytauto Mačernio, Pauliaus Širvio ar Marcelijaus Martinaičio poezijos rinktines, tiek naujų, pripažinimo dar siekiančių, rašytojų kūrybą. Internetu nusipirkti galite net kelis šimtus poezijos ir dramos knygų. Daugelio jų kaina yra itin draugiška, todėl kviečiame atrasti širdį džiuginančių eilių.

Eseistikos ir publicistikos skiltyje išgirsite ryškų Lietuvos autorių balsą. Jie kalba apie tėvystę, mūsų šalies istoriją, politiką, keliones, asmeninę patirtį ar atsiminimus apie įvairius pasaulio ir Lietuvos reiškinius. Kai kurių knygų kūrėjų nuomonės atstovauja skirtingas puses, todėl aktualijomis besidomintys skaitytojai gauna progą patyrinėti rūpimas temas iš įvairių perspektyvų.

Į klasikinės lietuvių literatūros skiltį užsukti kviečiame jaunimą. Čia parduodame knygas, kurias teks perskaityti prieš egzaminus. Taip pat savo spragas užkamšyti rekomenduojame ir suaugusiems. Šatrijos Ragana, Kristijonas Donelaitis, Vincas Mykolaitis-Putinas, Ignas Šeinius, Antanas Škėma, Vincas Krėvė ir kiti – žmonės, kurių kūryba niekada nepraranda aktualumo ir padarė reikšmingą įtaką visai lietuvių literatūrai.

Skiltyje „Nuotykių ir istoriniai romanai“ patalpintos populiariausios, geriausios lietuvių autorių knygos įrodo, kad mūsų šalies rašytojai gali sukurti istorijas, kurios nenusileidžia žymiausiems pasaulio autoriams. Moterims patiks pasakojimai apie Barborą Radvilaitę, vyrams – kryžiuočių mūšiai ir kiti nuotykiai. Žinoma, interneto knygyne parduodamos knygos tinka visų lyčių ir amžiaus žmonėms.

Atkreipkite dėmesį į audioknygų pasiūlą. Parduodame Lietuvos klasikų kūrybą kompaktiniuose diskuose ir siūlome susipažinti su garsiais poetais bei prozininkais kiek kitokiu būdu.