⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorija, kurioje gausu jaudinančių ir aistringų pasakojimų. Meilės romanai tobulai tinka jaukiam rudens savaitgaliui, šaltam žiemos vakarui ar vasaros atostogoms pajūryje.

Rasta: 1519
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mano brangusis vyras | Kimberly Belle
15,39 €
Turime sandėlyje
Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
9,69 €
Turime sandėlyje
Vynuogynas | Joann Ross
16,69 €
Turime sandėlyje
Supernova | Taylor Jenkins Reid
13,59 €
Turime sandėlyje
Visi vieniši žmonės | Ignė Ale
13,19 €
Turime sandėlyje
Laikrodininko duktė | Kate Morton
24,39 €
Turime sandėlyje
Gaudant jonvabalius | Sherryl Woods
  • Nauja knyga
11,49 €
Turime sandėlyje
Itanas Fromas | Edith Wharton
6,89 €
Turime sandėlyje
Stiklo namai | Eve Chase
17,69 €
Turime sandėlyje
Saldžiai kartu | Colleen McCullough
16,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1519
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Geriausios romantinės knygos yra tarsi lėktuvo bilietas į šalį, kurioje atmosfera alsuoja aistra, tarp veikėjų verda įnirtingos kovos bei intrigos, o žavioms moterims ir patraukliems vyrams tenka įveikti likimo mestus iššūkius. Jie beveik visada žada laimingą pabaiga, nekelia streso, tačiau verčia širdį daužytis stipriau. Puikus būdas pabėgti nuo rutinos, ar ne?

Gerų ir įdomių meilės knygų daug, tad ką gi rinktis? Rekomenduojame pasižvalgyti po TOP skaitomiausių autorių, tokių kaip Nora Roberts, Lisa Kleypas ar Taylor Jenkins Reid, romanus. Viso pasaulio skaitytojai juos dievina ir laukia naujų, tad neabejojame, kad patiks ir jums.

Pasirinkimą palengvins ir temos, į kurias suskirstėme kategorijos „Meilės romanai“ knygas. Čia vienoje vietoje rasite visus išpardavimus, gerų kainų pasiūlymus ir akcijas, kurių metu romantiškas istorijas tikrai verta pirkti online.

Skiltis „Erotiniai romanai“ – tik suaugusiems. Laikykite juos vaikams ir jaunimui neprieinamose vietose. Čia karaliauja autorės Donata Kontenienė, Audrey Carlan, Megan Hart ir, žinoma, E L James. Jautresnius skaitytojus šios knygos vers raudonuoti, tad nerekomenduojame skaityti viešose vietose. Tačiau jaudulio bus tikrai per akis!

Tema „Klasikiniai užsienio autoriai“ apima meilės romanus, kurie populiarūs jau ne vieną dešimtmetį. Skaitytojai įvertino literatūrą, kurią sukūrė Barbara Cartland, Shirley Kennedy ir Teresa DesJardien. Jų knygos, dažniausiai, dovanoja istorinę aplinką ir jaukius, klasika bei elegancija dvelkiančius, siužetus.

Smagu, kad romantikos ir erotikos srityje turime ir stiprių lietuvių autorių, kurios nenusileidžia pasaulinio lygio rašytojoms. Turbūt girdėjote Indrės Vakarės vardą – jos romanai apie meilę yra vieni populiariausių mūsų šalies bibliotekose. Gerų istorijų rasite ir Agnės Bausienės, Tėjos Adomės ar Elenos de Strozzi knygose. Tarnybiniai meilės romanai, vienos nakties nuotykiai, barakudų medžioklės, virtualios pažintys, kerštas – tik kelios temos, kurios įtrauks taip, kad pamiršite aplinkinį pasaulį.

Skiltis „Magiškos meilės istorijos“ – tai meilės knygos, kuriose išplečiamos mums įprastos realybės ribos, o serija „Svajonių romanai“ vilioja įsigyti leidinių, kurių kaina labai maža, o formatas toks, kad tils į bet kokio dydžio atostogų rankinę.

Įsigykite naujų ir populiarių meilės romanų ir net nepastebėsite, kad veikėjų rūpesčiai tapo svarbesni nei savi. Juk toks ir tikslas – pabėgti nuo kasdienybės.