⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Poezijos knygos ir dramos“ – paslapčių kupina kategorija, kurioje kūriniai dažniausiai parašyti eiliuotai. Tačiau būtent čia galite rasti visų laikų populiariausių TOP rašytojų knygas, kurias leidyklos vis išleidžia naujai. Juk daugelis nori turėti nemirštančios, amžinosios klasikos eilėraščių knygą savo namų lentynoje.

Rasta: 114
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Makbetas | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
3,99 €
Turime sandėlyje
Karalius Lyras | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,49 €
Turime sandėlyje
Šventofobija | Giorgis Lobžanidzė
7,39 €
Turime sandėlyje
Žuvėdra | Antonas Čechovas
3,49 €
Turime sandėlyje
saulė ir jos gėlės | Rupi Kaur
7,29 €
Turime sandėlyje
Trys seserys | Antonas Čechovas
3,99 €
Turime sandėlyje
Faidra | Jean Racine
8,49 €
Turime sandėlyje
Sonetai | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
3,69 €
Turime sandėlyje
Pomirtinė trilogija | Mate Matišič
7,49 €
Turime sandėlyje
Svajokliai | Robert Musil
2,99 €
Turime sandėlyje
Karalių delnuose (su CD) |
12,60 €
Turime sandėlyje
Sonetai | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
14,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 114
  1. 2
  2. 3
  3. 4

„Skaityti ar neskaityti – štai kur klausimas“ – tokia dilema kartais aplanko kiekvieną skaitytoją. Ypač kai pamėgtą literatūros žanrą norisi pakeisti į dar nepatirtą, neišgyventą, visiškai kitokį. Klausiame patarimo draugų, artimųjų kas jiems paliko įspūdį, kokios knygos ir istorijos sužavėjo, nuo kurių negalėjo atsitraukti iki paskutinio puslapio, kokias vis dar atsimena nuo mokyklos laikų. Ir tada kur buvus, kur nebuvus čia pasirodo drama ir poezija. Iš gilių pasąmonės kertelių ištraukta Romeo ir Džuljetos istorija, iki šiol, dažniausiai naktyje prisimenami Fausto būties klausimai. Taip taip, priminsime jums ir daugiau!

Viljamas Šekspyras yra skaitomiausias šios kategorijos autorius. Galbūt apskritai visų laikų ir visų kategorijų autorius, nes juk būtent jis dar XVI amžiuje sukūrė nuostabiausius, vis naujai kinuose, spektakliuose, muzikiniuose kūriniuose atgimstančius kūrinius: „Hamletas“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Vasarvidžio nakties sapnas“. Šį rašytoją su nekantrumu rekomenduojame pažinti visiems: vaikams, jaunimui, suaugusiems. Liksite nustebinti!

Super akcijos šiuo metu galioja draminio žanro guru – Anton Čechov. Tai rusų literatūros klasikas, prozininkas ir dramaturgas, pagal kurio kūrinius „Trys seserys“, „Vyšnių sodas“, „Dėdė Vania“ iki šių dienų sėkmingai statomi spektakliai. Būkite pirmosios eilės žiūrovas savo pačių namuose, nes Anton Čechov knygas įsigyti internetu labai paprasta, o pristatysime ypač greitai.

„Eilėraščių knygos ir dramos“ kategorijos pažintį pradėję su vienu geriausių vokiečių rašytoju Johanu Volfgangu fon Gėtė – neapsiriksite. Filosofinė tragedija „Faustas“ – didingiausias vokiečių poezijos kūrinys, kuriam parašyti autorius skyrė beveik visą savo gyvenimą (net 60 m.). Kūrinys įdomus, sudėtingas ir daugiasluoksnis, jame telpa visa Europos istorija nuo Homero. Tai išskirtinis pasakojimas tiek vyrams, tiek moterims.

Negalime nepaminėti detektyvo žanro pradininko, glaudžiai siejamo su mokslinės fantastikos žanru, tačiau geriausiai žinomo kaip kraupių ir mistiškų istorijų rašytojo Edgar Allan Poe. Nors autorius daugiausiai kūrė prozos kūrinius, tačiau jo eilėraštis „Varnas“ tapo vienu iš žinomiausių pasaulinės literatūros eilėraščių, padariusiu milžinišką įtaką populiariajai kultūrai. Šį kūrinį pas mus galite rasti rinkinyje „Varnas ir kiti eilėraščiai“ bei pirkti online už gerą išpardavimo kainą.

Verta paminėti ir dar kelis, tikrai poezijos gerbėjų pamėgtus rašytojus. Tai Maurice Maeterlinck – vienas ryškiausių simbolizmo atstovų. Kūrybinė biografija „Pelėjas ir Melisanda“ yra visos dramaturgo kūrybos simbolis, liudijantis, jog žmogus tiesiasi šviesos ir gyvenimo link. Na, o šiuolaikinių rašytojų ieškotojams galime pasiūlyti „New York Times“ bestselerių autorės poetės Rupi Kaur kūrybą, kurioje atsispindi sielvarto, savęs apleidimo, pagarbos savo šaknims, meilės ir savęs stiprinimo tematikos.
„Poezijos knygos ir dramos“ išties nuostabi kategorija dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnius šių žanrų link ir išsiilgusiems romantiškos lyrikos, sonetų ir eilių skaitytojams.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Užsienio eilėraščiai ir dramos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Užsienio eilėraščiai ir dramos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Užsienio eilėraščiai ir dramos?