BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Haruki Murakami (1949 m. sausio 12 d. Kiotas, Japonija) – japonų rašytojas ir vertėjas.
Jo grožiniai ir negrožiniai kūriniai pelnė kritikų pripažinimą, o jis pats laikomas svarbia asmenybe postmodernistinėje literatūroje.

Nuo vaikystės Murakami smarkiai sąlygojo vakarietiška kultūra, ypač muzika ir literatūra.

Haruki Murakami knygos

  1. 1
  2. 2

Dansu dansu dansu | Haruki Murakami
10,99 €
Turime sandėlyje
Dramblys pradingsta | Haruki Murakami
10,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Jis skaitė įvairius amerikiečių rašytojus, kurie turėjo didelę įtaką jo kūrybai. H. Murakami vienas pirmųjų (japonų) pradėjo rašyti apie šiuolaikinės Japonijos jaunimo subkultūrą.

Murakami gimė pokario Japonijoje. Jo tėvas buvo budistų šventiko sūnus, o motina Osakos pirklio dukra. Abu tėvai dėstė Japonų literatūrą.
Murakami studijavo dramą Vasedos universitete Tokijuje, kur sutiko savo žmoną Joko. Jo pirmasis darbas buvo įrašų studijoje, kur dirbo jo knygos „Norvegų giria“ personažas Toru Vatanabė. Prieš baigdamas studijas jis su žmona Kokubundžyje atidarė kavinę (džiazo barą) „Peter Cat“ (1974–1981).

H. Murakami knygų siužetas visada intriguojantis, net jei jokio ypatingo veiksmo ir nevyksta. Herojų tarpusavo pokalbiai ir diskusijos išsivysto į įdomius pamąstymus.
H. Murakami stilių kritikai apibūdina tokiais žodžiais: okultinis detektyvas, psichodelinis trileris, (anti)utopija, anarchoreliginė fantastika ir panašiais (gan makabriškais) terminais.


Ilgą laiką klajojęs po pasaulį, gyvenęs Graikijoje, Italijoje, JAV, o šiuo metu tėvynėje - Japonijoje, Tokijuje.