⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Holly Webb (gimė 1976 m., Londone) – vaikų rašytoja.


Holly Webb studijavo Kembridžo universiteto Niunamo koledže. Po studijų autorė dirbo redaktore. Į vaikiškų knygų leidyklą „Scholastic Children’s Books“ ji pirmą kartą pateko vos penkiolikos metų. Čia ji atėjo darbo praktikos ir dažniausiai stovėjo prie kopijavimo aparato.

Holly Webb knygos

Rasta: 56
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Liūdnoji katytė | Holly Webb
2,99 €
Turime sandėlyje
Baikšti šunytė | Holly Webb
2,99 €
Turime sandėlyje
Paskolintas šuniukas | Holly Webb
6,99 €
Turime sandėlyje
Išgąsdinta Rudutė | Holly Webb
4,89 €
Turime sandėlyje
Mažiausia katytė | Holly Webb
6,99 €
Turime sandėlyje
Namų pasiilgęs Semas | Holly Webb
4,19 €
Turime sandėlyje
Mylimiausia katytė | Holly Webb
5,19 €
Turime sandėlyje
Sužeista katytė | Holly Webb
  • Nauja knyga
7,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 56
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mergina kiekvieną vasarą maldavo duoti jai darbo. Leidykla ją priėmė, bet tik po to, kai Holly Webb baigė universitetą.


Keli smagūs biografijos faktai yra susiję būtent su būsimos profesijos pasirinkimu. Vaikystėje autorė svajojo tapti bibliotekininke, nes įsivaizdavo, kad žmonės dirbantys šį darbą gali ištisą dieną skaityti. Holly labai nusivylė sužinojusi, kad tai nėra tiesa. Vėliau ją sužavėjo archeologija, bet vėl gi, tik iki to meto, kol sužinojo, kad ši profesija yra visai neromantiška, o dirbti tenka sunkiomis sąlygomis.


Apie redaktorės darbą Holly Webb kalba su meile ir teigia, kad labai smagu skaityti kitų autorių tekstus, susipažinti su jų kūrybos bruožais, rasti patinkančias citatas ir patarti, kurias vietas jie galėtų patobulinti. Rašydama savo knygas ji visada galvoja, ar tekstas patiktų redaktorei Holly. Ir ji nepyksta, kai redaktoriai prašo tekstuose kažką pakeisti.


Pirmąją savo knygelę Holly Webb parašė dar dirbdama leidykloje „Scholastic Children’s Books“. Kūrinys gimė rytiniuose ir vakariniuose traukiniuose ir buvo užrašytas į didelį, spirale susegtą bloknotą. Rašytoja prisipažįsta, kad baisiausia buvo tekstą parodyti redaktoriams, tačiau jiems knyga patiko!


Pamažu rašytoja atsisakė redaktorės darbo ir atsidėjo kūrybai. Šiandien Holly Webb yra parašiusi jau daugiau nei 130 knygų 6-11 metų amžiaus vaikams. Dažniausiai ji pasakoja apie įvairius naminius gyvūnėlius ir jos istorijos yra kupinos švelnumo, moko mažuosius skaitytojus atsakomybės, atjautos, jautrumo bei ugdo kitas vertybes. Pagrindiniai knygelių personažai dažniausiai yra vaikai ir pamesti kačiukai („Paslaptingas kačiukas“, „Dingęs kačiukas“ ir kt..) ar šuniukai („Šuniukas, kuris negalėjo užmigti“, „Liūdnasis Montis“ ir kt.).


Idėjų istorijoms autorė semiasi iš gyvenimo. Jas aptinka laikraščiuose, išgirsta iš draugų ar patiria pati, juk autorė augina kelias kates! Kviečiame knygeles pirkti internetu ir susipažinti su mažaisiais istorijų veikėjais!