Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Indrė Trusovė (g. 1987 balandžio 18 d.) – sveikos mitybos konsultantė, kulinarinės televizijos laidos ,,Sveika ir gardu“ vedėja, receptų kūrėja, tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja, knygų autorė.

Indrė Trusovė – Lietuvoje gerai žinomas vardas. Jauna moteris aktyvi tiek socialiniuose tinkluose, tiek įvairiose laidose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Indrė Trusovė knygos

Rasta: 2

Kakė Makė. Receptai | Indrė Trusovė, Kristina Šimkienė
  • TOP
    72
    TOP 72
-70% su kodu: PATOGU
23,47 €
Kaina su kodu: 7,04 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sveika ir gardu | Indrė Trusovė
-50% su kodu: PATOGU
20,17 €
Kaina su kodu: 10,08 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Pagrindinės Indrės Trusovės domėjimosi sritys yra sveika gyvensena, mityba bei sportas.
Indrė mokėsi Klaipėdos Varpo gimnazijoje, o ją baigusi įstojo į Klaipėdos valstybinę kolegiją, kur siekė kultūrinės veiklos vadybos diplomo. Vėliau studijavo kūno kultūrą Klaipėdos universiteto tęstinių studijų institute. Indrė studijas tęsia ir mokosi dietetikos (biomedicinos mokslo) bei save vadina amžina studente. Moteris nuolat tobulina žinias įvairiuose seminaruose, turi asmeninio fitneso trenerio licenciją.
Indrė pasakoja, kad aktyvi buvo visada, bent jau tiek kiek save pamena. Visgi, ankstyvoje jaunystėje ji neišvengė antsvorio, sveikatos problemų ir dėl to jautėsi itin nelaiminga. Po to, kai medikai ėmė grasinti operacijomis, mergina pradėjo domėtis sveika mityba, detoksikacija, maisto produktų derinimu. Taikydama įvairiuose straipsniuose ir forumuose sukauptą informaciją ji numetė svorio, susigrąžino gerą nuotaką ir įprato gyventi sveikai. Norėdama sukaupti daugiau žinių ji išklausė įvairius seminarus apie sporto psichologiją, mitybą, nėščiųjų mankštą, kūno formavimą, nutukusių žmonių gyvensenos valdymą ir kitus.
Septynis metus Indrė Trusovė dirba su klientais. Tiek tiesiogiai, tiek per nuotolį konsultuoja juos svorio ir mitybos klausimais. Taip pat aktyvi moteris organizuoja kursus ir seminarus, skaito paskaitas moksleiviams.
Savo tinklaraštyje „Sveika ir Gardu“, kuris gyvuoja beveik dešimtmetį, Indrė dalijasi sėkmės istorijomis, sveikais receptais, sporto patarimais. Moters idėjas bei mintis seka daugybė žmonių – socialiniuose tinkluose ji turi apie pusantro šimto tūkstančių sekėjų. Nuomonės formuotoja bendradarbiauja su įvairiomis grožio ir sveiko gyvenimo būdo produktų kompanijomis, rašo straipsnius, dalijasi patarimais.
Indrė veda ir kulinarinę televizijos laidą ,,Sveika ir gardu“, o taip pat parašė to paties pavadinimo receptų ir patarimų knygą.
Sveikos mitybos specialistė šiuo metu kartu su šeima gyvena Vilniuje. Indrė Trusovai augina du vaikus.