-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Indrė Vakarė (tikrasis vardas Indrė Večerskienė) (gimė 1985 m. rugpjūčio 18 d.) – populiarių meilės romanų autorė.

Indrė Vakarė vaikystę praleido Šilutėje. Moteris sako, kad jau nuo mažų dienų pajuto rašymo trauką.

2004-tais metais baigė Šilutės I-ąją gimnazija ir mokytis toliau išvyko į Kauną.

Indrė Vakarė knygos


Pabėgusi nuotaka | Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina: 9,99 €
Turime sandėlyje

Gundantis pasiūlymas | Indrė Vakarė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina: 8,49 €
Turime sandėlyje

Tą vasarą prie jūros | Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina: 8,49 €
Turime sandėlyje

Nebijok | Indrė Vakarė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina: 7,48 €
Turime sandėlyje

Aklas pasimatymas | Indrė Vakarė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys

Akli pasimatymai kartais suveda du žmones, ir jie gyvena ilgai ir laimingai. O kartais viskas pasisuka visai ne ta linkme, kaip tikėtasi...

Daugiau
Kaina: 7,29 €
Turime sandėlyje

Vienos nakties nuotykis | Indrė Vakarė
(3 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Geriausias draugas | Indrė Vakarė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys

Ar du artimi žmonės gali būti ik draugais?

Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Niekada nesakyk niekada | Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Juodvilkio dvaras | Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys

Jauna mergina vardu Eleonora atvyksta į mažą Vilkijos miestelį dirbti istorijos mokytoja...

Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Indrė Vakarė pasirinko mažai su tikra kūryba susijusią specialybę. Kauno technologijos universitete, Humanitarinių mokslų fakultete Indrė mokėsi techninės vokiečių kalbos vertimo ir redagavimo. 2011-tais metais rašytoja įgijo Medijų filosofijos magistro laipsnį. Viename interviu autorė minėjo, kad rašyti diplominį darbą labai patiko,nes jai tiesiog patinka pats rašymas.

Baigusi studijas Indrė Vakarė bendradarbiavo su žurnalu „Autobild“, kuriame dominavo temos apie automobilius bei vertė tekstus iš vokiečių kalbos. Vėliau dirbo įvairius administracinius darbus didelėse kompanijose. Tiesą sakant, iki šiol romantiška rašytoja dienas leidžia ofisuose, o vakarais, jaukioje aplinkoje rašo knygas.

Pirmąją knygą Indrė Vakarė parašė išėjusi motinystės atostogų. Sprendimas kurti romaną nustebino jos vyrą, o dar labiau pažįstamus, kurie iki pat jo pasirodymo knygynų lentynose, nežinojo apie tokį autorės užmojį. Pati Indrė sako, kad grožinių tekstų prieš tai nerašė, nors privalomos mokyklinės užduotys sekėsi puikiai ir patiko.

Pirmasis romantiškas romanas su detektyvo prieskonių „Juodvilkio dvaras“ pasirodė 2015-tais metais ir iš karto susilaukė sėkmės. Autorė sukūrė gana paprastą romaną, kuriame daug stereotipų, jau matytų įvairiose muilo operose. Indrė Vakarė teigė, kad toks ir  buvo tikslas. Ji norėjo lengvos knygos, su daug įvykių, žavių veikėjų, paslapčių ir šiek tiek virpulio dėl istorijos baigties. Panašu, kad ir skaitytojai liko patenkinti.


Įdomus faktas, kad debiutinio romano „Juodvilkio dvaras“ veiksmas vyksta mažame Lietuvos miestelyje Vilkijoje, tačiau autorė pati ten apsilankė tik parašiusi knygą. Herojus šioje vietoje apgyvendino dėl jai labai patikusio vietos pavadinimo.


Pirmąją knygą, nuo idėjos iki išsiuntimo leidyklai, parašyti užtruko metus. Atsakymo laukti buvo itin sunku, tačiau rašytoją labiausiai motyvavo tai, kad leidykla iš karto sutiko leisti jos kūrinį. Indrė Vakarė teigia, kad jai labai svarbūs skaitytojų atsiliepimai. Ji nėra iš tų, kurie rašo vien tik sau. Todėl visada seka, ką apie jos knygas kalba žmonės.

Indrės Vakarės meilės romanai nuolat patenka į perkamiausių knygų topus.


2015-tais debiutavusi su „Juodvilkio dvaru“ autorė tais pačiais metais skaitytojams pristatė ir naują meilės romaną „Geriausias draugas“. Knyga pasakoja apie žurnalistę Danielę, kuri užsitraukia nešvaraus verslininko nemalonę ir slepiasi geriausio draugo Viliaus namuose. Tarp jų įsižiebia jausmai, tačiau pro duris veržiasi rimti pavojai...


Po metų pasirodė trečiasis rašytojos romanas „Nebijok“. Indrė šioje knygoje liečia skaudžia smurto artimoje aplinkoje temą. Tačiau „Nebijok“ yra ir jausmingas romanas, kuriame pagrindinė herojė netikėtai sutinka gelbėtoją.


2017-tais metais skaitytojus nudžiugino knyga „Vienos nakties nuotykis“. Pavadinimas atskleidžia, nuo ko prasideda pikantiška meilės intriga.
2018-tais metais išleistas Indrės Vakarės romanas „Niekada nesakyk niekada“, kuriame autorė savo herojams priminė, kad nuo neapykantos iki meilės yra visai netoli.
2019-tais metais gavome progą sužinoti ar „Aklas pasimatymas“ gali dovanoti tikrą meilę.
2020-tais metais Indrė Vakarė ir vėl nepalieka vasaros be romantiško skaitinio ir pristato „Tą vasarą prie jūros“, kuriame netrūksta aistros.

Produktyvi rašytoja knygas kuria vakarais, po visų darbų, jau suguldžiusi vaikus. Ji sako, kad tekstuose turi būti daug veiksmo, tam kad pati pati neužmigtų. Rašytoja neplanuoja keisti žanro, nes tiki, kad nieko svarbiau už meilę gyvenime nėra.