-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Inga Narijauskienė knygos


KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos) | Inga Narijauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -30%
56,99 € 80,77 € *
Turime sandėlyje
Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams | Inga Narijauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -24%
21,99 € 28,79 € *
Turime sandėlyje
Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams | Inga Narijauskienė
Nuolaida knygai -21%
19,99 € 25,19 € *
Turime sandėlyje
Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams | Inga Narijauskienė
Nuolaida knygai -28%
19,49 € 26,79 € *
Turime sandėlyje

Leidykla Inga Narijauskienė, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Inga Narijauskienė leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Inga Narijauskienė leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Inga Narijauskienė siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Inga Narijauskienė ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!